Bobovita mliečna ryžová kaša s 3 druhmi ovocia na dobrú noc (330g)

 

Ryžová kaša s ovocím (marhuľa, pomaranč, banán) na dobrú noc je určená pre deti od ukončeného 6. mesiaca. Kaša obsahuje dojčenské mlieko. Vyrobená z bezlepkových surovín.

Dostupnosť Skladom
2,94 €
   
Kategória Mliečne kaše
 

BoboVita ryžová kaša s 3 druhmi ovocia na dobrú noc je mliečna, bezlepková a vhodná pre deti od ukončeného 6. mesiaca. Balenie obsahuje približne 8 porcií, od ukončeného 6. mesiaca je najlepšie podávať 1-2 porcie denne. Kaša neobsahuje konzervanty, umelé farbivá ani zvýrazňovače chuti. Bez palmového oleja.

Zloženie: modifikované mlieko 43,6% (odtučnené mlieko v prášku, demineralizovanej srvátkový prášok (z mlieka), rastlinné oleje (repkový, kokosový, slnečnicový) vitamíny a minerály (C, E, A, D biotín (B7), tiamín (B1 ), B6 ​​uhličitan vápenatý, difosforečnan železitý, jodid draselný), maltodextrín. Ryžová múka 41,6%, cukor, banánové vločky 3,3%, marhuľa v prášku 0,5% (maltodextrín, sušená broskyňa, prírodná broskyňová aróma), pomaranč v prášku 0,5% (sušený pomaranč, maltodextrín, ryžový múka, prírodná pomarančová aróma) banán v prášku 0,3% (maltodextrín, sušený banán, prírodná banánovej aróma). maltodextrín je nosičom príchuťou ovocia a vitamínu v prášku.

Spôsob prípravy jednej porcie: Uvarte vodu a na tanier alebo do misky odlejte 160 ml a nechajte ju vychladnúť na 50°C. Pomaly vsypte 5 polievkových lyžíc (40 g) prášku. Miešajte, kým nevznikne jednotná konzistencia. Chvíľu počkajte, než kaša zhustne. Hustotu kaše môžete podľa potreby upraviť pridaním vody či prášku. Skontrolujte teplotu jedla. Kašu podávajte deťom malou plastovou lyžičkou. Kašu pripravujte a podávajte vždy čerstvú a nedojedenú porciu znovu dieťaťu nedávajte.

100 g = 0,89 €

Výrobca: Nutricia Polska Sp. z o.o., ul. Bobrowiecka 8, 00-728 Warszawa

Spotrebujte najneskôr do dátumu uvedenom na obale. Dátum expirácie: 23.02.2024

Ďalšie informácie o potravinách podľa čl. 9 nariadenia (EÚ) č. 1169/2011 môžete zadarmo získať prostredníctvom otázok na email.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: