Novinka Zväčšiť
  • 1 z 5
 

Kendamil batoľacie mlieko 3 DHA+ (3 × 800 g) - rozprávkové balenie s divadlom O veľkej repe

 

3 x batoľacie mlieko pre deti od ukončeného 12. mesiaca do 36 mesiacov a balenie s divadlom O veľkej repe

Dostupnosť Skladom
58,35 €
   
Kategória Dojčenské mlieka
 

Premeňte škatuľu tohto prémiového mlieka na bábkové divadlo a prežite spolu s vašimi najmenšími kúzelné rozprávkové chvíle. Dajte deťom svoj čas a lásku. Pretože spoločne strávený čas naplnený pozitívnymi zážitkami je to najcennejšie, čo môžete vášmu drobcovi dať.

Divadlo v deťoch rozvíja psychické procesy, ako je vnímanie, pamäť a fantázia. A tiež umenie sústrediť sa a dávať si dohromady súvislosti. Už len tým, že deti príbeh sledujú, obohacujú si slovnú zásobu. A vy môžete byť pri tom. Navyše vás bude hriať pocit, že ste vdýchli druhý život obalu, z ktorého sa nestane odpad, ale divadlo plné príbehov. Rozprávajte vašim miláčikom jednu z najobľúbenejších rozprávok - O veľkej repe.

Mliečna výživa pre malé deti v prášku, vhodná od ukončeného 12. mesiaca zo srdca anglických pastvín, zdokonaľovaná viac ako 50 rokov. Vyrábaná z plnotučného kravského mlieka pre prirodzený vývoj bábätka.

Z plnotučného mlieka
Bez palmového oleja
Bez rybieho oleja
Bez sóje
Vyrobené bez použitia GMO (Geneticky modifikované zložky/suroviny neboli použité v akejkoľvek fáze výroby potraviny vrátane kŕmenia pre hospodárske zvieratá, z ktorých sa mlieko získava.)
Mliečny tuk (1,07 g mliečneho tuku na 100 ml pripravovaného mlieka)
 
 
Esenciálne mastné kyseliny (ALA a LA) sú potrebné pre normálny rast a vývoj detí          DHA je rastlinného pôvodu
Obsahuje vápnik, ktorý je potrebný pre normálny rast a vývoj kostí u detí           Obsahuje jód, ktorý prispieva k normálnemu rastu detí
Obsahuje prebiotiká GOS          Obsahuje vitamín C, ktorý podporuje správnu funkciu imunitného systému
 
 
Mlieko Kendamil pochádza len od kráv voľne sa pasúcich na zelených lúkach v oblasti Lake District. Britský národný park Lake District je známy svojimi nekonečnými krištáľovými jazerami a nedotknutou prírodou. V tejto krásnej oblasti sa Kendamil vyrába. Celý proces výroby od farmy až po zabalenie je starostlivo sledovaný organizáciou Red Tractor.
 
Zloženie: Plnotučné mlieko (223 g tekutého mlieka na 100 g prášku), laktóza (z mlieka), sušené odstredené mlieko, rastlinné oleje (slnečnicový, kokosový, repkový), galakto-oligosacharidy (2,3 % z mlieka), fosforečnan vápenatý, mliečnan vápenatý, kyselina arachidónová (olej z Mortierella alpina), kyselina dokosahexaenová (olej z mikrorias Schizochytrium sp.T18), askorbát sodný, citrát vápenatý, pyrofosforečnan železitý, hydroxid draselný, uhličitan draselný, nukleotidy (Cytidin-5'-monofosfát, sodná soľ Uridin-5'-monofosfátu, Adenosin-5'-monofosfát, sodná soľ Inosin -5'-monofosfátu, sodná soľ guanozín-5'-monofosfátu), l-karnitín, vitamín E, niacín, síran zinočnatý, citrát železito-amónny, d-pantothenát vápenatý (kys. D-pantoténová vápenatá soľ), vitamín A, tiamín (B1), vitamín B6, síran meďnatý, síran manganatý, kyselina listová, jodid draselný, riboflavín (B2), seleničitan sodný, vitamín K, biotín, vitamín D, vitamín B12. Alergény sú vyznačené tučne. Zloženie sa vzťahuje k sušenému stavu potraviny.
 
Tabuľka dávkovania:
 
Približný vek dieťaťa Objem vody na 1 dávku (v ml) Počet odmeriek na 1 dávku
1 - 3 roky 180 6

 

Štandardné riedenie: 13,7 g výrobku + 90 ml prevarenej pitnej vody = 100 ml pripravenej výživy. 1 zarovnaná odmerka = 4,6 g výrobku; 1 odmerka na 30 ml vody

Umyte si ruky, sterilizujte všetky pomôcky a fľaštičku podľa pokynov výrobcu.

Prevarte čerstvú vodu a nechajte vychladnúť po dobu najviac 10 minút. Ideálna teplota je viac ako 37 ° C (v príliš chladnej vode sa mlieko môže horšie rozpúšťať). Nalejte požadované množstvo vody do fľaše.

Pomocou odmerky, ktorá je súčasťou balenia, pridajte daný počet zarovnaných odmeriek do fľaše s vodou.

Uzavrite fľašu a dobre pretrepte, aby sa prášok rozpustil. Pred podaním dieťaťu skontrolujte teplotu tekutiny na vašom zápästí (odporúčaná je 37 °C).

Dôležité inštrukcie na kŕmenie: Používajte správne množstvo zarovnaných odmeriek, ako je inštruované. Dieťaťu môže byť zle pri použití viac alebo menej odmeriek, než je nariadené. Pokiaľ pripravené UM nevyužijete do 2 hodín od pripravenia, odporúčame ho vyliať a pripraviť nové. Nepridávajte do pripraveného UM produkty, ktoré sú určené pre dospelých, ako je trvanlivé kravské mlieko apod. Neohrievajte v mikrovlnnej rúre.
 
Hmotnosť: 3 x 800 g. Skladujte na chladnom a suchom mieste. Balené v ochrannej atmosfére. Minimálna trvanlivosť (Best before) viď. dno plechovky. Spotrebujte do 4 týždňov po otvorení. Chráňte pred chladom a mrazom.
  
Dôležité upozornenie: Dojčenie je najlepší spôsob, ako vyživovať vaše dieťa. Kendamil batoľacie mlieko 3 je určené na použitie od ukončeného 12. mesiaca veku malého dieťaťa, malo by tvoriť iba súčasť zmiešanej a vyváženej stravy malého dieťaťa. Nevhodné pre výživu detí do ukončeného 12. mesiaca. Pri kŕmení z fľaštičky, zamedzte nepotrebnému predlžovaniu kontaktu cumlíka so zubami dieťaťa, zvyšujete tým riziko zubného kazu. Uistite sa o vyčistení zubov vášho dieťaťa, po každom kŕmení pred spaním.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: