• 1 z 2
 

Kendamil BIO nemliečna kaša so slivkami a banánom (150 g)

 

Nemliečna bio ovsená kaša s ovocím vhodná od ukončeného 7. mesiaca

 

Dostupnosť Skladom
4,59 €
   
Kategória Nemliečne kaše
 

Organická detská kaša v prášku so slivkami a banánom. Výživná kaša zo srdca anglických pastvín, ktorá sa mieša s mliekom, ktoré pre dieťa bežne používate.

Bez palmového oleja
Bez pridaného cukru (obsahuje iba prirodzene sa vyskytujúce cukry)
Obohatená o vitamín B1 (Thiamín), ktorý prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu a prispieva aj k normálnej činnosti nervovej sústavy
 
 
Vhodná pre vegetariánov           Vhodná na podávanie počas celého dňa         Ideálna pri prechode na pevnú stravu           Zdroj vlákniny
 
 
Zloženie: BIO ovsená múka (59 %), BIO malé ovsené vločky (25 %), BIO banánové vločky (12 %), BIO slivkový prášok (4 %) (BIO slivka, BIO ryžová múka), vitamíny (vitamín A, tiamín (B1), vitamín D3). Môže obsahovať stopy mlieka. Alergény sú vyznačené tučne. Obsahuje lepok. Vyrobené zo 78 g BIO banánu a 24 g BIO slivky.
 
Návod na prípravu: 1. Do 6 polievkových lyžíc (90 ml) teplého dojčenského mlieka (ktoré pre dieťa bežne užívate) pridajte 1,5 lyžice práškovej kaše (15 g). 2. Zmes premiešajte a nechajte vychladnúť. Pred podávaním skontrolujte teplotu. (Prechod z materského mlieka na bežnú pevnú stravu by mal byť prirodzený a prispôsobený vývoju a potrebám dieťaťa. Preto tento návod berte iba ako odporúčanie.) Balenie obsahuje 150 g práškovej kaše a podľa tohto návodu vytvoríte cca 10 porcií.
 
Dôležité inštrukcie na kŕmenie: Používajte správne množstvo, ako je inštruované. Nedojedenú kašu znovu nepodávajte. Neohrievajte v mikrovlnnej rúre. Záleží na Vás akú veľkú porciu a akú hustú či riedku konzistenciu má Vaše dieťatko rado. Môžete vymiešať hustejšiu alebo redšiu kašu podľa potreby a chute Vášho bábätka.

Podobné produkty

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: