• 1 z 2
 

Kendamil BIO nemliečna ryžová kaša (120 g)

 

Nemliečna bezlepková kaša s prirodzenou chuťou ryže vhodná od ukončeného 4. mesiaca

Dostupnosť Skladom
4,59 €
   
Kategória Nemliečne kaše
 

Detská bezlepková kaša v prášku s prirodzenou chuťou čistej ryže. Výživná kaša zo srdca anglických pastvín, ktorá sa mieša s mliekom, ktoré pre dieťa bežne používate.

Bez palmového oleja
Bez pridaného cukru (obsahuje iba prirodzene sa vyskytujúce cukry)
Bez lepku
 
 
Vhodná aj pre vegetariánov           Vhodná na podávanie počas celého dňa         Veľmi jemná textúra vhodná ako prvý príkrm pre najmenších
Obsahuje vitamín B1 (Thiamín), ktorý prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu
 
 
Zloženie: BIO ryžová múka (99,99%), vitamín B1 (tiamín). Zloženie sa vzťahuje k sušenému stavu potraviny. Bez lepku.
 
Návod na prípravu: 1. Do misky dajte 1 polievkovú lyžicu (10 g) sypkej kaše. 2. Potom pridajte približne 5 polievkových lyžíc (75 ml) pripravenej dojčenskej výživy, ktorú aktuálne používate (pripravte podľa návodu ako do fľaše). 3. Dobre premiešajte, nechajte vychladnúť a pred podávaním skontrolujte teplotu. (Prechod z materského mlieka na bežnú pevnú stravu by mal byť prirodzený a prispôsobený vývoju a potrebám dieťaťa. Preto tento návod berte iba ako odporúčanie.) Balenie obsahuje 120 g práškovej kaše a podľa tohto návodu vytvoríte 12 kompletných porcií.
 
Dôležité inštrukcie na kŕmenie: Používajte správne množstvo, ako je inštruované. Nedojedenú kašu znovu nepodávajte. Neohrievajte v mikrovlnnej rúre.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: