• 1 z 2
 

Kendamil BIO nemliečna viaczrnná kaša (150 g)

 

Nemliečna bio viaczrnná kaša vhodná od ukončeného 7. mesiaca

 

Dostupnosť Skladom
4,59 €
   
Kategória Nemliečne kaše
 

Organická detská kaša v prášku. Výživná kaša, ktorá sa mieša s mliekom, ktoré pre dieťa bežne používate.

Bez konzervantov a farbív
Bez palmového a rybieho oleja
Bez pridané soli a cukru (obsahuje iba prirodzene sa vyskytujúce cukry)
Obohatená o vitamín B1 (Thiamín), ktorý prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu
 
 
Vhodná aj pre vegetariánov           Vhodná na podávanie počas celého dňa
Ideálna pri prechode na pevnú stravu            Zdroj vlákniny
 
Pre ich skvelú výživovú hodnotu zaraďovali obilniny do jedálnička už naše babičky. Táto kaša okrem BIO pšeničnej, ovsenej a ryžovej múky obsahuje aj malé kúsky ovsených vločiek, vďaka ktorým sa malí drobci naučia používať práve rastúce zúbky a nezabudnú, na čo im príroda dala žuvací reflex. Kaša neobsahuje mlieko, takže mamičky na jej prípravu môžu použiť to, na ktoré sú ich bábätká zvyknuté, vrátane toho materského mlieka.
 
Zloženie: Bio múka (75 %) (bio pšenica, bio ovos), malé bio ovsené vločky (25 %), vitamíny (vitamín A, B1, vitamín D3). Obsahuje lepok. Alergény sú označené tučným písmom. Zloženie sa vzťahuje k sušenému stavu potraviny.
 
Návod na prípravu: 1. Do cca 6 polievkových lyžíc teplého dojčenského mlieka (90 ml) (ktoré pre dieťa bežne užívate) pridajte 1,5 polievkovej lyžice práškovej kaše (15 g). 2. Zmes premiešajte a nechajte vychladnúť. Pred podávaním skontrolujte teplotu. (Prechod z materského mlieka na bežnú pevnú stravu by mal byť prirodzený a prispôsobený vývoju a potrebám dieťaťa. Preto tento návod berte iba ako odporúčanie.) Balenie obsahuje 150 g práškovej kaše a podľa tohto návodu vytvoríte 10 porcií.
 
Dôležité inštrukcie na kŕmenie: Používajte správne množstvo, ako je inštruované. Nedojedenú kašu znovu nepodávajte. Neohrievajte v mikrovlnnej rúre. Záleží na Vás akú veľkú porciu a akú hustú či riedku konzistenciu má Vaše dieťatko rado. Môžete vymiešať hustejšiu alebo redšiu kašu podľa potreby a chute Vášho bábätka.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: