Akcia Zväčšiť
  • 1 z 5
 

NUK Cumlík Mickey, 6-18 m

 

Silikónový cumlík v odolnej, znovu použiteľnej krabičke (bez BPA) s Disney motívom pre bábätko vo veku 6-18 mesiacov

2,95 €
Kategória Cumlíky
Zvoľte variant
NUK Dudlík Mickey, 0 6 m bílý Farba: Biely Skladom 2,95 €
   
NUK Dudlík Mickey, 0 6 m šedý Farba: Sivý Skladom 2,95 €
   
NUK Dudlík Mickey, 0 6 m červený Farba: Červený Skladom 2,95 €
   
 
  • Ortodontický tvar cumlíka NUK – cumlík má rovnaký tvar ako matkina bradavka pri dojčení, dokonale padne do úst dieťaťa pri saní
  • Vďaka užšiemu a plochejšiemu tvaru sacej časti sa znižuje tlak na zuby a čeľuste
  • Plochá sacia časť a hladká spodná strana prinášajú dieťaťu príjemný pocit a podporujú tak prirodzené sanie
  • Cumlík NUK má navyše svoju vlastnú praktickú krabičku - tá sa postará o hygienické čistenie cumlíka v mikrovlnnej rúre, cestovanie aj skladovanie v čistote a bezpečí
  • bez BPA, 1 ks v balení

Cumlíky NUK sú vďaka svojmu trendy designu skvelým módnym doplnkom, ktorý urobí z vašich malých objaviteľov módne ikony. Anatomicky tvarovaná vonkajšia časť cumlíka nespôsobuje otlačeniny, a preto je cumlík ideálny pre pohodlné zaspávanie na boku aj na bruchu. Priehľadný silikón sa ľahko čistí, je chuťovo neutrálny, bez zápachu a je odolný voči vysokým teplotám. Neobsahuje škodlivé látky, je odolný pri vyváraní a má hladký povrch.

Všetky cumlíky NUK majú NUK Air System, ktorý umožňuje únik vzduchu z cumlíka, aby ho dieťa neprehĺtalo. Vďaka tomuto systému zostáva cumlík mäkký a ľahko sa prispôsobí detským ústam.

Pretože je pre nás celkový vývoj dieťaťa veľmi dôležitý, chceme, aby každý cumlík značky NUK podporil prirodzený a zdravý vývoj detskej čeľuste. Cumlíky NUK sú na základe najnovších lekárskych poznatkov prispôsobené tak, aby dieťa upokojili ešte lepšie ako kedykoľvek predtým, čo sme dosiahli vďaka tvaru, ktorý je dieťaťu veľmi dobre známy. Dojčiace matky potvrdzujú, že používanie cumlíkov NUK dojčenia nijako neovplyvňuje*. Mamičky tak majú viac času na odpočinok.

Okrem toho používanie cumlíkov NUK nespôsobuje žiadne ortodontické problémy, ako napr. krivé zuby či deformáciu čeľuste. Plochý a úzky tvar sacej časti cumlíka minimalizuje tlak na zuby aj čeľusť a necháva v ústach množstvo miesta pre jazyk, a teda aj pre prirodzené sacie pohyby. Vďaka tomu sú cumlíky NUK vysoko hodnotené a odporúčané pôrodnými asistentkami, pediatrami aj ortodontistom.

Výsledky testov hovorí aj v prospech nového typu cumlíka NUK: 100 % oslovených ortodontistov potvrdzuje, že nespôsobuje žiadne problémy**, 95 % detí tento cumlík rýchlo prijme*, 90 % mamičiek jeho používanie odporúča* a 92 % dojčiacich matiek potvrdzuje, že používanie cumlíka dojčenie nijako neovplyvňuje.

* Nezávislý prieskum trhu, 307 oslovených matiek, Nemecko 2017

** Nezávislý prieskum trhu, oslovených 50 ortodontistov, 50 pediatrov a 50 pôrodných asistentiek, Nemecko 2017

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: