Rexona Men deostick - Active Protection+ Fresh (50 ml)

 

Chráni proti nepríjemnému zápachu, ktorý spôsobujú baktérie.

Dostupnosť Skladom
3,09 €
   
Kategória pánske
 

Tuhý antiperspirant, ktorý zaručuje 48-hodinovú ochranu proti poteniu a pachu a účinne eliminuje množstvo baktérií v podpazuší až o 90%. Má sviežu pánsku vôňu, ktorá ťa po celý deň udrží v suchu a dodá ti sebavedomie. Samozrejme nesmú chýbať technológie Motionsense™.

Technológia motionsense™ ťa udrží sviežu pri každom pohybe. Exkluzívna prelomová a patentovaná technológia Rexona. Obsahuje mikrokapsule, ktoré bezprostredne reagujú na pohyb. Mikrokapsule sa po aplikácii usadzujú na povrchu pokožky. Vplyvom trenia pri pohybe kapsule v podpazuší praskajú a uvoľňujú okamžitú ochranu a sviežosť. U bežných deodorantov a antiperspirantov vôňa a ochrana v priebehu dňa slabne, pretože sa prípravok pôsobením telesnej teploty a potu odparuje. Motionsense™ je jedinečná technológia antiperspirantov Rexona, ktorá po celý deň priamo reaguje na pohyb. Priebežne uvoľňuje ďalšie dávky sviežosti a ty tak môžeš deň stráviť aktívnejšie.

Vlastnosti: zaisťuje optimálnu absorpciu potu, poskytuje ochranu proti nepríjemnému zápachu, svieža vôňa, poskytuje dlhotrvajúcu ochranu

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: