-10 % s kódom CHCI10 Zväčšiť
  • 1 z 5
 

Lanolín čistá masť - 30 g

 

30 g multifunkčného ultračistého 100 % lanolínu najvyššej kvality

Dostupnosť Skladom
8,95 €
   
Kategória Kozmetika pre deti
 

icon_aplikator  icon_konzervacni_latky  icon_parfemace  icon_premium_care  icon_dermatologicky_testovano

 

Prvý ultra čistý 100 % lanolín najvyššej kvality s certifikátom CPK (Certifikovaná Prírodná Kozmetika) na ošetrenie a upokojenie citlivej a suchej pokožky. Svojím zložením sa veľmi blíži ľudskému kožnému tuku a preto je veľmi dobre znášaný pokožkou. Na pokožke vytvára ochrannú vrstvu, ktorá sa ľahko rozotiera, vstrebáva a umožňuje pokožke dýchať. Lanolínová masť obsahuje iba prírodný lanolín, ktorý nepatrí medzi alergény, je bez konzervačných látok či iných prísad, a preto je vhodný aj pre tú najcitlivejšiu pokožku bábätiek. Špeciálny aplikátor zaistí čistotu pri používaní. Dermatologicky testované.

Lanolínová masť má všestranné využitie: suché a popraskané pery, nos, zapareniny, na rany a odreniny, pri starostlivosti o citlivú a suchú pokožku, ako ochrana pred vetrom a mrazom alebo na popraskané päty. Je vhodný najmä ako prevencia pred vznikom podráždenia bradaviek počas tehotenstva a dojčenia (keďže je to ultra čistý lanolín je bezpečný pre matku i dieťa bez nutnosti odstrániť ho pred dojčením) aj na už boľavé bradavky.

Zloženie: Lanolín

Obsah lanolínovej masti je 30 g.

Lanolín je prírodná, organická a obnoviteľná vosková látka získavaná z ovčej vlny, ktorá sa od staroveku používa na lekárske a kozmetické účely. Svojím zložením sa veľmi blíži ľudskému kožnému tuku a je preto veľmi dobre znášaný pokožkou. Na pokožke vytvára ochrannú vrstvu, ktorá sa ľahko rozotiera, vstrebáva a umožňuje pokožke dýchať. Nepatrí medzi alergény a je preto vhodný aj pre tú najcitlivejšiu pokožku bábätiek. V kii-baa® organic používajú iba ultra čistý stupeň lanolínu, získaný exkluzívnym spôsobom rafinácie. Pretože im u surovín záleží nielen na čistote, ale aj na procese ich získavania, pre spoluprácu si vybrali nemeckého dodávateľa lanolínu, ktorý splnil ich vysoké požiadavky na odbornosť, transparentnosť dodávateľského reťazca a vysoký štandard v oblasti životných podmienok zvierat. Pôvod vlny je plne vysledovateľný a podieľajú sa na ňom farmári, ktorí rešpektujú zákon o dobrých životných podmienkach zvierat (The Animal Welfare Act, 1999).

Podobné produkty

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: