Vernostný program

Odmeníme Vás za to, že u nás nakupujete. Predstavujeme spôsob poďakovania za vaše nákupy v našom eshope. Pre verných a pravidelných zákazníkov ponúkame vernostný program za realizované nákupy a ďalšie aktivity (napríklad vyplnenie dotazníka od Heureky). Celková čiastka, ktorú vynaložíte na nákup našich produktov, bude automaticky prevedená na bodovú hodnotu a to v pomere 1 € = 1 bod. Body môžu zbierať všetci registrovaní aj neregistrovaní zákazníci.

AKO MÔŽEM ZÍSKAŤ VERNOSTNÉ BODY?

Vernostné body získavate za každý uskutočnený a zaplatený nákup. Akonáhle zhromaždíte dostatok bodov, môžete ich uplatniť v rámci vášho ďalšieho nákupu. Inými slovami: čím viac nakupujete, tým viac bodov môžete získať. Vernostné body sa vám pripočítajú až po uhradení objednávky a nie hneď po nákupe. Naopak po stornovaní alebo dobropisovaní faktúry (keď sa tovar vráti neprevzatý alebo ako vrátený) sa body odpočítajú rovnakým vzorcom, ako sa pripočítali. Body sa pripočítajú podľa vzorca 1 € = 1 bod.

MÔŽEM ZÍSKAŤ VERNOSTNÉ BODY AJ INAK?

Áno môžete. Za vami vyplnený dotazník od Heureky od nás získate navyše 100 bodov.

AKO MÔŽEM VERNOSTNÝ BODY UPLATNIŤ?

Vaše nazbierané body vám prináša zľavy. Stav vašich bodov môžete vidieť po prihlásení k svojmu zákazníckemu účtu. Neregistrovaným zákazníkom pošleme mail s informáciou o stave ich bonusového konta + PIN kód na ich uplatnenie. V košíku vidíte stav bonusových bodov s možnosťou ich použitia, keď 100 bodov = 1 €.

PREHĽAD BODOV…

Prehľad počtu získaných vernostných bodov je vždy dostupný zo stránky „Prihlásenie“ a kliknutia na „Môj účet“ v pravom hornom rohu nášho e-shopu. Po prihlásení do vášho účtu sa dozviete bilanciu vašich bodov na základe uskutočnených nákupov. Prosím, berte na vedomie, že počet vašich vernostných bodov bude pripočítaný až po uhradení objednávky. Po každom uplatnení vašich bodov bude ich počet okamžite odpočítaný z vášho účtu.

ČO KEĎ SI ZAKÚPIM PRODUKT BEZ VYUŽITIA VERNOSTNÝCH BODOV A ROZHODNE SA HO VRÁTIŤ? ČO SA STANE SO ZÍSKANÝMI BODMI?

Keď vraciate zakúpený produkt, tak zároveň vraciate získané vernostné body. Vaša bodová bilancia bude prepočítaná späť na pôvodný stav pred týmto nákupom.

A ČO PLATNOSŤ MOJÍCH BODOV?

Platnosť Vašich vernostných bodov je obmedzená na 180 dní. Preto ich používajte s predstihom a často!

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Vernostné body nie sú mena a nemajú žiadnu skutočnú peňažnú hodnotu. Vyhradzujeme si právo kedykoľvek zmeniť parametre programu, prípadne ho zrušiť. V prípade zneužitia programu či podvodu budú sankcie zahŕňať pozastavenie zákazníckeho práva na účasť v tomto programe. Pri výmene tovaru NIE JE MOŽNÉ vernostné body uplatniť! Vernostný program je určený pre koncových zákazníkov. Vernosťou body sa nenačítajú v prípade, keď osoba, ktorá má v úmysle nakúpiť tovar od predávajúceho, je právnickou osobou alebo osobou, ktorá koná pri objednávaní tovaru v rámci svojej podnikateľskej činnosti alebo v rámci svojho samostatného výkonu povolania.

Používame Bonusový systém MeHub

V Ostravě dne 14.04.2023