Mini ovsené štvorčeky s ovocnou šťavou (Goodies) - 110 g (11 x 10 g)

 

Mix mini pečených štvorčekov s celozrnnými ovsenými vločkami, hrozienkami a jablčnou a malinou šťavou alebo jablčnou šťavou a pomarančovým olejom vhodné pre deti od 3 rokov

Dostupnosť Skladom
4,35 €
   
Kategória Chrumkadlá
 

Goodies mini ovsené štvorčeky obsahujú samé dobré ingrediencie. Sú vyrobené z celozrnných ovsených vločiek, takže majú vysoký obsah vlákniny a sú sladené iba ovocím. Neobsahujú pridaný cukor ani soľ. Veľkosťou presne padnou do detských rúk a zaženú malý hlad alebo chuť na sladké. Šťavnaté a mäkké štvorčeky sú vhodné ako malá desiata počas dňa, na výlety aj do detských desiatových boxíkov. V balení je 11 kusov jednotlivo balených mini ovsených kociek. Jednotlivo balené kúsky sú ideálne aj na zdieľanie so súrodencami alebo kamarátmi. Skvelá chuť a perfektná voľba bez kompromisov pre deti od 3 rokov (aj rodičia). Počet štvorčekov jednotlivých chuťových variantov sa môže líšiť.

Prečo si vybrať Goodies mini ovsené štvorčeky:
- s celozrnnými ovsenými vločkami
- s vysokým obsahom vlákniny
- bez pridaných cukrov (obsahuje prirodzene sa vyskytujúce cukry), sladené iba ovocím
- bez prídavku soli (soľ je v potravine obsiahnutá výlučne v dôsledku prirodzene sa vyskytujúceho sodíka)
- skvelá chuť

Zloženie štvorčekov s celozrnnými ovsenými vločkami, hrozienkami, jablčnou a malinovou šťavou: celozrnné ovsené vločky 49,0 %, hrozienka (obsahujú slnečnicový olej) 20,6 %, slnečnicový olej 11,3 %, koncentrát (inulín) 7,8 %, koncentrát malinovej šťavy 2,5 %. Môže obsahovať orechy, sóju a mlieko.

Zloženie štvorčekov s celozrnnými ovsenými vločkami, hrozienkami, jablčnou šťavou a pomarančovým olejom: celozrnné ovsené vločky 50,2 %, hrozienka (obsahujú slnečnicový olej) 19,1 %, koncentrát jablkovej šťavy 12,0 %, slnečná vláknina (inulín) 8,0 %, pomarančový olej 0,2 %. Môže obsahovať orechy, sóju a mlieko.

Obsah: 110 g (11 x 10 g)

Podobné produkty

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: