Mr Magic Univerzálne vlhčené utierky Sahara sand - 80 ks

 

Univerzálne obrúsky s ovocno-drevovou vôňou pre voňavý a čistý domov. V balení s viečkom je 80 ks obrúskov.

Dostupnosť Skladom
1,85 €
   
Kategória Čistiace (upratovacie) utierky
 

Praktické vlhčené obrúsky Mr Magic sú určené na utieranie rôznych hladkých umývateľných povrchov (napr. plastov, MDF dosiek, glazúr, kameňov) sú namočené v univerzálnej čistiace kvapaline, ktorá účinne odstraňuje aktuálne nečistoty, osviežuje utreté povrchy a zanecháva príjemnú vôňu. Sú úplne nenahraditeľné pri každodennom bežnom upratovaní (napr. toalety, kúpeľne, kuchyne). Tiež ste si zvykli rýchlo všetko utrieť detskými obrúsky (napr. večne ušpinené stoly a stoličky, či neustály prach), tak presne tieto obrúsky sú niečo pre Vás, pretože sú vhodné na čistenie vecí a nie Vašich detí. :)

Univerzálne vlhčené obrúsky Mr Magic sú vyrobené zo 100% biologicky odbúrateľných prírodných vlákien. Inovatívny netkaná textília Tricell je extrémne savá, mäkká a odolná. Z dôvodu ochrany životného prostredia zmenili materiál látky na 100% biologicky odbúrateľný. Zoštíhlené balenie je vyrobené z homogénneho materiálu a je plne recyklovateľné. Vďaka tomu obmedzujú uvoľňovanie plastov do životného prostredia.

Použitie: Pred použitím vyskúšajte na ťažko viditeľnom miestu. Aby boli obrúsky stále vlhčené, po každom použití obal pevne uzavrite.

Skladovanie: Skladujte na suchom mieste mimo dosahu tepla. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Varovanie: Uchovávajte mimo dosahu detí. Po manipulácii si dôkladne umyte ruky. Nevhadzujte do záchodu. Nepoužívajte na čistenie tkanín, kobercov, nenatretého dreveného nábytku a kožených povrchov.

Podobné produkty

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: