Vyšívanie krtko

 

Obojstranný obľúbený krtko s vreckami

Dostupnosť Skladom
16,99 €
   
Kategória Drevené hračky
 

Krtko je najobľúbenejšia česká kreslená postavička, známa zo 63 filmov a radu knižiek. Nerozlučný kamarát mnohých generácií u nás aj vo svete. Autorom je veľmi populárny český výtvarník pán Zdeněk Miler, ktorý prvý príbeh s Krtkom nakreslil už v roku 1956.

Jednoduchá prevliekacia postavička Krtka precvičí jemné prstíky tých najmenších. Obojstranná prešívacia postavička je vyrobená z dreva a je doplnená o dve prevliekacie šnúrky (červenú, modrú) a 23 gombíkov najrôznejších farieb a tvarov. Hračka naučí deti manuálne zručnosti a rozvíja ich kreatívne myslenie a predstavivosť. Je vhodná pre deti od 3 rokov. Drevené hračky sú obľúbené nielen deťmi, ale aj rodičmi. Hračky z dreva patria medzi zdravotne nezávadné hračky.

České drevené hračky firmy Detoa sú vyrábané z kvalitného dreva, ktoré sa ťaží v horských oblastiach strednej Európy. Na farbenie sa používajú iba kvalitné, certifikované a ekologické farby a laky, ktoré vyhovujú norme EN 71 a nezaťažujú životné prostredie. Nákupom hračiek Detoa povediete svoje deti k rozvoju motorických schopností, estetickému cíteniu a kladnému vzťahu k prírodnému materiálu - drevu. K hračkám Detoa sa vracajú už niekoľko generácií.

  • Rozmery balenia (š v h): 23 x 33 x 3,5 cm
  • Materiál: drevo, textil
  • Obsah balenia: obojstranná postava, 23 drevených dielikov s potlačou, 2 šnúrky

Podobné produkty

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: