• 1 z 4
 

Baby Charm Super Dry Flex veľ. 4 Maxi (9-14 kg) - 37 ks

 

Vhodné pre deti s váhou 9-14 kg. Balíček obsahuje 37 ks plienok.

Dostupnosť Skladom
8,49 €
   
Kategória Baby Charm
 

Nebielené (bez chlóru) plienky Baby Charm Super Dry Flex vo veľkosti 4 Maxi vyhovujú aj tým najcitlivejším deťom. Citlivá pokožka si zaslúži špeciálnu starostlivosť bez dráždivých látok, a preto v týchto plienkach nenájdete chlór ani parfum. Len tak si môžete byť istá, že vášmu miláčikovi zaistíte to najväčšie pohodlie bez toho, aby sa objavila nepríjemná alergická reakcia. Plienky Baby Charm vďaka špeciálnym materiálom eliminujú zapareniny a zaisťujú celodenný úsmev na tvári mamičky i drobca. A pretože deti milujú veselé obrázky, určite ich poteší aj krásna potlač z rozprávky ,,Kocúr v topánkach''. Veľkosť 4 je vhodná pre deti od 9 do 14 kg.

Je vaše dieťa neposedné? Aj to plienky zvládnu. Savé jadro (systém kanálikov), priedušný materiál a pružné pásiky zaručia suchý zadoček po celý deň aj noc.

Bojíte sa, že nebudete vedieť, kedy plienku vymeniť? S tým pomôže praktický indikačný prúžok. To sa hodí hlavne v noci – vyhnete sa zbytočnému budeniu bábätka.

Rovnako ako je dôležitá starostlivosť o bábätko, musíme sa starať aj o prírodu. Preto bola pri výrobe použitá ECF celulóza, ktorá je šetrná k prírode a životnému prostrediu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: