Beggs dojčenské mlieko 1 (12x800 g)

 

12 x počiatočné dojčenské mlieko pre bábätká od narodenia do 6 mesiacov

Dostupnosť Skladom
196,75 €
   
Kategória Dojčenské mlieka
 

Počiatočná mliečna dojčenská výživa v prášku s Bifidobacterium animalis subsp. lactis. Potravina je určená na výživu dojčiat od narodenia, pokiaľ nemôžu byť dojčené.

Dojčenské mlieko Beggs bolo vyvinuté v spolupráci s českými a slovenskými rodičmi. Zloženie je obohatené o plnotučné mlieko. Je určené pre deti od narodenia do ukončeného 6. mesiaca, pokiaľ nemôžu byť dojčení.

Obsahuje baktérie mliečneho kvasenia (Bifidobacterium animalis subsp.lactis), ktorá sa nachádza v črevnej mikroflóre dojčených detí
Obsahuje DHA rastlinného pôvodu
Obohatené o plnotučné mlieko
Bez palmového oleja, rybieho oleja a sóje
 Vyrobené bez použitia GMO (Geneticky modifikované zložky/suroviny neboli použité v akejkoľvek fáze výroby potraviny vrátane kŕmenia pre hospodárske zvieratá, z ktorých sa mlieko získava.)
Vyrobené v Holandsku
 
 
 Obsahuje DHA           Obsahuje baktérie mliečneho kvasenia          DHA je rastlinného pôvodu
 
 
Zloženie: demineralizovaná srvátka v prášku (z MLIEKA), rastlinné oleje (slnečnicový, kokosový, repkový), sušené odstredené MLIEKO, galakto-oligosacharidy (z MLIEKA), laktóza (z MLIEKA), maltodextrín, fosforečnan vápenatý, uhličitan vápenatý, chlorid sodný, chlorid draselný, tri-magmézium dicitrát, citran draselný, hydrogenfosforečnan draselný, hydroxid vápenatý, síran železnatý, síran zinočnatý, síran meďnatý, síran mangánatý, jodid draselný, seleničitan sodný, kukuričný sirup, frukto-oligosacharidy, 2‘-FUKOSYLLAKTÓZA, sušené plnotučné MLIEKO 0,5 %, cholín chlorid, L-askorban sodný, nikotínamid, D-pantotenát vápenatý, DL-alfatokoferyl acetát, tiamín hydrochlorid, retinylacetát, pyridoxín hydrochlorid, kyselina listová, riboflavín, fytomenadion, cholekalciferol, D-biotín, kyanokobalamín, olej z Mortierella alpina, olej z Crypthecodinium cohnii, taurín, emulgátor (slnečnicový lecitín), cytidín-5′-monofosfát, sodná soľ uridín-5′-monofosfátu, adenozín-5′-monofosfát, sodná soľ inozín-5′-monofosfátu, sodná soľ guanozín-5′-monofosfátu, L-karnitín-L-vínan, antioxidanty (koncentrát zmesi tokoferolov, askorbyl palmitát), baktérie mliečneho kvasenia (Bifidobacterium animalis subsp.lactis; 1,5x107 cfu/g). Alergény sú označené veľkým písmom a tučným písmom. Zloženie sa vzťahuje k sušenému stavu potraviny.
 
Tabuľka dávkovania:
 
Približná váha dieťaťa (v kg) Objem vody na 1 dávku (v ml) Počet odmeriek na 1 dávku Počet dávok za 24 hodín
0 - 3 60 2 7
3 - 3,5 90 3 6
3,5 - 4 120 4 5
4 - 5 150 5 5
>5 180 6 5

 

Štandardné riedenie: 12,6 g výrobku (3 zarovnané odmerky) + 90 ml prevarenej pitnej vody = 100 ml pripravenej výživy. 1 zarovnaná odmerka = 4,2 g výrobku

Umyte si ruky, sterilizujte všetky pomôcky a fľaštičku podľa pokynov výrobcu.

Naplňte fľašu správnym množstvom vody ohriatej na približne 40 °C.

Do vody pridajte uvedený počet zarovnaných odmeriek.

Fľašu uzavrite a opatrne pretrepte, kým sa prášok nerozpustí. Než podáte pripravené mlieko svojmu dieťaťu, otestujte teplotu mlieka na vnútornej strane zápästia.

Dôležité inštrukcie na kŕmenie: Balenie vždy starostlivo uzavrite. Nepridávajte viac alebo menej odmeriek, než je stanovené. Pripravenú stravu spotrebujte do 2 hodín, potom zlikvidujte. Neohrievajte v mikrovlnnej rúre, hrozí obarenie dieťaťa. Mlieko pripravujte najdlhšie 1 hodinu pred kŕmením. Používajte iba vopred prevarenú alebo balenú vodu. Používajte iba priloženú odmerku. Pred vložením odmerky späť do uzáveru sa uistite, že je čistá a suchá. Pred uskladnením riadne uzavrite plechovku. Po kŕmení vylejte nedopité mlieko z fľaše a dôkladne umyte fľašu a cumlík.
 
Hmotnosť: 12 x 800 g. Skladujte na chladnom a suchom mieste. Balené v ochrannej atmosfére. Minimálna trvanlivosť (Best before) viď. dno plechovky. Spotrebujte do 4 týždňov po otvorení. Chráňte pred chladom a mrazom.
  
Dôležité upozornenie: Dojčenie je najlepší spôsob výživy dojčiat. Beggs 1 je určené pre výživu dojčiat od narodenia, ak nemôžu byť dojčené, a malo by byť používané iba na radu nezávislých osôb kvalifikovaných v lekárstve, výžive alebo farmácii, alebo iných odborníkov zodpovedných za starostlivosť o matku a dieťa. Starajte sa o hygienu ústnej dutiny v období rastu prvých zúbkov, predovšetkým pred spaním. Dodržujte pokyny na prípravu a skladovanie, inak ohrozíte zdravie dojčaťa.

Podobné produkty

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: