• 1 z 3
 

Bella Happy Soft & Delicate veľ. 2 - 38 ks (3-6 kg) + Bella Happy Vlhčené ubrousky - 24 ks

 

Vhodné pre bábätká o váhe 3-6 kg. Balíček obsahuje 38 ks plienok.

K detským plienkam od nás dostanete ako darček Bella Happy vlhčené obrúsky 24 ks. 

Dostupnosť Skladom
7,89 €
   
Kategória Jednorazové plienky
 

Plienky Happy Soft & Delicate Mini boli navrhnuté pre novorodencov a dojčatá s váhou od 3 do 6 kg. Sú ľahké, tenké a priedušné. So superabsorbentom je pokožka bábätka rýchlo v suchu. Keďže je pokožka bábätka citlivá a náchylná voči podráždeniu, preto je v tomto období obzvlášť dôležité dostatočne časté prebaľovanie. Indikátor vlhkosti na plienkach vám umožňuje presne určiť, kedy treba plienku vymeniť a kedy je ešte čas nechať bábätko v pokoji spinkať. Sú neparfumované a neobsahujú alergény. Na plienkach veľ. 2 vás bude sprevádzať oranžová hus.

Vlastnosti plienok:

Padnú ako uliate – Sú veľmi ľahké a tenké a vďaka systému elastických prvkov sa dokonale prispôsobia zadočku a brušku vášho dieťaťa. Priedušná vonkajšia vrstva zaisťuje prúdenie vzduchu k pokožke a zabraňuje podráždeniu a vzniku zaparenín.

Účinná ochrana proti vlhkosti – Savé jadro plienok so superabsorbentom okamžite absorbuje všetku tekutinu a pokožka vášho dieťaťa tak zostáva suchá.

Indikátor vlhkosti "nenechajú bábätko v mokru" – Sú vybavené indikátorom vlhkosti – špeciálnym prúžkom v prednej časti plienky, ktorý zmenou farby signalizuje, že je plienku potrebné vymeniť. Žltý prúžok je pri suchej plienke, pri nasakovaní tekutiny mení farbu do modrej.

Chráni mikrobióm pokožky – Mikrobiom je komplex mikroorganizmov obývajúcich ľudské telo. Hrá mimoriadne dôležitú úlohu, napr. pri podpore správneho fungovania kožnej bariéry. Aby nedošlo k narušeniu rovnováhy mikrobiomu pokožky dieťaťa, mala by k nemu byť plienka neutrálna. A presne taká je plienka Happy!

Nechcú nikoho dráždiť – Plienky nie sú parfémované a neobsahujú alergény a sú teda vhodné aj pre veľmi citlivú pokožku bábätka.

Výhody a certifikáty:

Myslí aj na budúcnosť – Obaly nových plienok Happy Soft & Delicate sú vyrobené bezodpadovou technológiou. Plastový odpad, ktorý vzniká pri výrobe obalov, je plne znovu využitý vo výrobnom procese. Plienky obsahujú prírodnú celulózu zo zodpovedných zdrojov.

Dermatest® – Kvalita plienok Happy SOFT & DELICATE je potvrdená nezávislým, svetovo uznávaným dermatologickým inštitútom Dermatest®.

Institute of Mother and child positive opinion – Certifikáciu vydal aj Inštitút matky a dieťaťa (IMiD) – známe výskumné pracovisko so šesťdesiatročnou tradíciou a vysokým uznaním aj v zahraničí.

Podobné produkty

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: