Bella Mamma Comfort popôrodné vložky - 10 ks

 

10 ks popôrodných vložiek sa superabsorpčnou schopnosťou

Dostupnosť Skladom
3,19 €
   
Kategória Potreby pre mamičky
 

Hygienické vložky s vysokou savosťou pre ženy v období po pôrode majú zvýšenú absorpciu a vďaka pohodlnému anatomickému tvaru, ktorý zvyšuje komfort používania, sa príjemne nosí. Majú extra mäkký a jemný povrch pre pohodlné používanie. Distribučná vrstva urýchľuje proces absorpcie. Superabsorbent obsiahnutý vo výrobku zvyšuje absorpčnú schopnosť vďaka čomu nemusí mať vložka takú hrúbku ako ostatné popôrodné vložky. Vložky môžu používať so špeciálnymi sieťovanými nohavičkami aj s bežným spodným prádlom. Super secure fixing (super lepiaci prúžok) udrží vložku na 1 mieste. Neobsahujú žiadne alergény: nie sú bielené elementárnym chlórom a neobsahujú prírodný latex.

Gynekologicky bezpečné: Vložky sú bezpečné pri hojení popôrodných rán. Nedochádza s nimi k mechanickému dráždeniu ľudského tkanivá. Sú cytologicky bezpečné - testovala sa reakcia buniek voči látkam extrahovanými zo skúšaného produktu (teda nič z toho, čo sa prípadne dostane do buniek, nevyvolá žiadne enzymatické zmeny napr. Na cytoplazmatických štruktúrach).

Tieto popôrodné vložky boli testované 101 ženami po pôrode po dobu 8 týždňov a tieto ženy vyzdvihujú pohodlie pri používaní, zvýšenú savosť nevyhnutnú pri silnom krvácaní, anatomický tvar a vhodnú hrúbku.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: