Hrnček Akuku s uškami a 2 mäkkými náustkami (240 ml) - srnček

 

Fľaštička s uškami a dvoma mäkkými silikónovými náustkami od 6 mesiacov

Dostupnosť Skladom
4,05 €
   
Kategória Fľaše, Hrnčeky
 

Fľaštička so silikónovým náustkom je určená pre deti od 6 mesiacov. Skvele sa hodí ako na doma, na prechádzku, tak napríklad pri hraní. Pohodlné široké rukoväte a ergonomický tvar uľahčujú držanie malým rúčkam a mäkký silikónový náustok nedráždi jemné ďasná a prvé zúbky bábätka. Hrnček obsahuje 2 silikónové mäkké pítka. Umožňuje piť bez rozliatia. Je veľmi ľahký, čo je veľká výhoda pri používaní dieťaťom. Ďalšou výhodou hrnčeka je, že je ľahko umývateľný a má špeciálne viečko, ktoré chráni náustok pred zašpinením. Odolný voči poškodeniu. Výrobok je úplne bez bisfenolu A (0 % BPA).

Návod na použitie: Pohárik udržujte vždy čistý. Pred prvým a každým ďalším použitím umyte všetky demontované diely (hrnček, uzáver, náustok, držadlá, kryt) v teplej vode jemným umývacím prostriedkom a zalejte vriacou vodou. Nevarte. Nepoužívajte žiadne dezinfekčné prostriedky. Hrnček je vhodný do umývačky riadu. Silikónový náustok sa neodporúča umývať v umývačke riadu, pretože umývacie/čistiace prostriedky môžu výrobok poškodiť. Nie je určené na použitie v mikrovlnnej rúre. Malé deti by mali byť kŕmené pod dohľadom dospelej osoby.

Varovanie! Nepretržité a dlhodobé sanie tekutín môže spôsobiť zubný kaz. Pred kŕmením vždy skontrolujte teplotu jedla. Husté tekutiny (napr. suspenzia s časticami ovocia) môžu upchať náustok. Pred každým použitím výrobok skontrolujte. Pri prvých známkach poškodenie alebo opotrebenie vyhoďte. Výrobok nie je hračka. Všetky časti uchovávajte mimo dosahu detí. Vrátane náhradného náustku.

Kapacita šálky: 240 ml

Podobné produkty

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: