Jednorazové vrecká Akuku na skladovanie pokrmov 150 ml - 30 ks

 

30 ks jednorazových vrecúšok na mlieko či potraviny

Dostupnosť Skladom
4,89 €
   
Kategória Detské potreby
 

Jednorazové sterilné vrecká slúžia na uchovávanie potravín/mlieka v chladničke alebo na ich zmrazovanie. Spĺňajú najvyššie hygienické štandardy vďaka sterilizácii E-Beam. Stabilná základňa (dno) vrecka umožňuje pohodlné vertikálne skladovanie a chráni potraviny pred vysypaním/vyliatím. Pevná spona s dvojitým zipsom uľahčuje otváranie a zaisťuje bezpečnosť uložených potravín a zároveň chráni pred prenikaním pachov. Vďaka odmerke umiestnenej na sáčku presne odmeriate správne množstvo jedla a na biely štítok umiestnený na sáčku si môžete napísať poznámku o obsahu, dátume, čase a množstve (spracovanie/odsatie).

POZOR! Vrecko otvoríte prestrihnutím nad zipsom. Vrecko otvorte a postavte ho na stojato. Aby ste udržali vnútro sáčku sterilné, nefúkajte dovnútra ani doň nevkladajte prsty.

Spôsob skladovania pre čerstvo odsaté mlieko:

  • Chladnička (+ 4 °C) až 96 hodín
  • Mraznička (-20 °C) 3-6 mesiacov

Metóda rozmrazovania:

  • Na ohriatie jedla použite vodný kúpeľ, ktorého teplota nepresahuje 50 °C. Odporúča sa však rozmrazovať pomaly cez noc v chladničke.
  • Nerozmrazujte pomocou mikrovlnnej rúry alebo varom.
  • Pred kŕmením nezabudnite skontrolovať teplotu jedla.

Upozornenie:

Pred použitím vrecúšok dodržujte špeciálnu hygienu dôkladným umytím rúk. Zmrazujte iba čerstvý pokrm/mlieko. Nikdy nemiešajte rozmrazené potraviny/mlieko s čerstvými. Nikdy nezmrazujte skôr rozmrazené mlieko či pokrm. Neplňte vrecká horúcimi tekutinami.

Objem vrecka: 150 ml

Balenie obsahuje: 30 sáčkov

Podobné produkty

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: