Tip Zväčšiť
 

NUK Umývací prostriedok na fľaše a savičky - 500 ml

 

Umývací prostriedok pre najefektívnejšie čistenie s enzýmami

Dostupnosť Skladom
3,25 €
   
Kategória Domácnosť
 
  • Pre šetrné a bezpečné umývanie dojčenských fľaštičiek a cumlíkov - teraz ešte efektívnejšie
  • Vďaka sile enzýmov umývací prostriedok spoľahlivo odstraňuje zvyšky mlieka, dojčenskej výživy, kaše a džúsu
  • Zloženie založené na prírodnej báze, biologicky odbúrateľné, bez parfumácie a farbív
  • Bez zvyšku sa opláchne, pH neutrálne, dermatologicky testované
  • Fľaša je vyrobená zo 100% recyklovaného materiálu s novým uzáverom pre jednoduchšie použitie jednou rukou

Umývací prostriedok na fľaše a cumlíky NUK: odstraňuje aj odolné zvyšky mlieka a pyré a nezanecháva žiadne stopy

Pretože vieme, čo rodičia potrebujú, vyvinuli sme umývací prostriedok na fľaše a cumlíky NUK, ktorý efektívne čistí a je úplne bezpečný pre deti. Po umytí je všetko čisté a bez zvyškov umývacieho prostriedku. Umývací prostriedok na fľaše a cumlíky NUK vás zaujme tým, že nemá žiadnu vôňu. Neobsahuje farbivá. Je vysoko účinný. Neutrálne pH a hypoalergénne. Pretože sa spoliehame na silu prírody. S enzýmami, ktoré sú obzvlášť účinné pri rozpúšťaní zvyškov mlieka, džúsu a vďaka novému zloženiu dokonca aj zvyškov pyré.

Výsledkom je náš najlepší umývací prostriedok na fľaše a cumlíky NUK vôbec. Vďaka bezpečnému zloženiu čistí dokonale a efektívne. Preto je ideálny na umývanie dojčenského riadu, ako sú fľaštičky, cumlíky, hrnčeky, tanieriky, ale aj príslušenstvo na dojčenie a umývateľné hračky.

Pretože príroda je blízka našim srdciam, fľaša umývacieho prostriedku na fľaše a cumlíky NUK je vyrobená zo 100% recyklovaného PET.

Umývanie dojčenskej fľaštičky

Do fľaštičky vstreknite jednu dávku. Pomocou kefy na fľaše jemne ale dôkladne umyte v teplej vode. Dôkladne opláchnite čistou vodou. Na sterilizáciu odporúčame parný sterilizátor do mikrovlnnej rúry Micro Express Plus.

Poznámky: Mycí prostriedok udržujte vždy mimo dosahu detí. Pokiaľ sa prostriedok dostane do očí, okamžite ich vypláchnite vodou. Pokiaľ prostriedok omylom prehltnete, vyhľadajte lekársku pomoc.

Ako umývací prostriedok na fľaše a cumlíky funguje?

V prvých mesiacoch života bábätka je jeho hlavným jedlom predovšetkým mlieko a pyré. Po kŕmení zostávajú na fľaštičke, cumlíku, hrnčeku a tanieriku zvyšky, môžu sa tam hromadiť baktérie a môže vznikať zápach.

Aby sme tieto zvyšky šetrne odstránili, vyvinuli sme umývací prostriedok na fľaše a cumlíky NUK. Boli v ňom vynechané zložky, ktoré nie sú nevyhnutné na umývanie zvyškov detskej výživy. Namiesto toho umývací prostriedok na fľaše a cumlíky NUK obsahuje enzýmy, ktoré sú obzvlášť účinné proti mliečnej bielkovine a zahusťovadlám.

Aj v prírode pomáhajú enzýmy štiepiť a rozpúšťať bielkoviny. Z toho dôvodu je zloženie nového umývacieho prostriedku založené na tomto prírodnom modeli. Vďaka svojej riedkej konzistencii sa ľahko a rýchlo rozotrie. Enzýmy rozštiepia zvyšky bielkovín a zvyšky je možné ľahko opláchnuť.

Podobné produkty

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: