NUK cumlík Space 0-6 mesiacov box

 

1 silikónový cumlík (bez BPA) v odolnej a znovu použiteľnej cestovnej škatuľke pre bábätko vo veku 0-6 mesiacov

4,89 €
Kategória Cumlíky
Zvoľte variant
NUK dudlík Space 0 6 měsíců box kočka Farba: Mačka Skladom 4,89 €
   
NUK dudlík Space 0 6 měsíců box liška Farba: Liška Skladom 4,89 €
   
NUK dudlík Space 0 6 měsíců box tučňák Farba: Tučniak Skladom 4,89 €
   
NUK dudlík Space 0 6 měsíců box ježek Farba: ježko Skladom 4,89 €
   
 

Vylepšený originálny tvar cumlíka NUK, ktorý pripomína tvar matkinej bradavky počas dojčenia, perfektne vyhovuje detským ústočkám pri saní. Extra veľké ventilačné otvory pre maximálnu cirkuláciu vzduchu umožňujú aby pokožka bábätka mohla dýchať, čo je perfektné pre detskú citlivú pokožku. Tenší a užší cumlík redukuje tlak na čeľusť a zúbky. Cumlík je v odolnej, znovu použiteľnej cestovnej škatuli.

Nový cumlík NUK Space silikónový: pre obzvlášť citlivú pokožku bábätka

Naši najmladší majú od začiatku vlastnú hlavu, ale tiež úplne odlišné fyzické vlastnosti. Detská pokožka je veľmi jemná a citlivá. NUK vynašiel nový cumlík NUK Space, aby chránil detskú pokožku tým najlepším možným spôsobom a poskytol vašim potomkom maximálne pohodlie za každej situácie. Cumlík zaujme svojou sploštenou a úzkou sacou časťou, ktorá poskytuje dostatočný priestor pre prirodzené sacie pohyby. Cumlík NUK Space vyhovuje perfektne detským ústočkám počas sania. Viac ako 95% bábätiek cumlík NUK bez problémov prijme*. Cumlík NUK Space má tiež extra veľké otvory pre ventiláciu, ktoré sa starajú o maximálnu cirkuláciu vzduchu a umožňujú detskej jemnej pokožke dýchať. Z tohto dôvodu by 99% mamičiek odporučilo cumlík NUK Space pre bábätká s citlivou pokožkou*. Model NUK je dostupný v rôznych dizajnoch. Roztomilé 3D zvieracie motívy v krabičke, ktorá šetrí miesto a dá sa použiť aj na cestovanie. Pribaľte cumlík NUK Space do svojej kabelky alebo tašky na plienky a majte ho po ruke vždy, keď bude treba. Cestovná krabička je vhodná aj pre sterilizáciu v mikrovlnnej rúre. Vďaka tomu vám bude cumlík NUK Space pomocníkom na dlhú dobu.

*Nezávislý prieskum trhu s 114 mamičkami, Nemecko 2018.

Odporúčané odborníkmi: Cumlíky NUK upokojujú ešte lepšie ako kedykoľvek predtým

Zdravý vývoj bábätiek je pre nás veľmi dôležitý, preto chceme, aby každé bábätko malo cumlík, ktorý je pre neho prirodzený a vhodný pre správny vývoj čeľuste. Vďaka ďalšiemu vývoju originálneho tvaru NUK, ktorý je vhodný pre čeľusť a je v súlade s poslednými lekárskymi objavmi, upokojuje cumlík NUK ešte lepšie ako kedykoľvek predtým. Dojčené deti ho prijímajú veľmi dobre aj vďaka jeho známemu tvaru. Dojčiace mamičky potvrdili, že NUK cumlíky neovplyvňujú dojčenie*. Cumlíky NUK navyše nespôsobujú zlý vývoj zúbkov alebo čeľustí. To zaisťuje úzky, sploštený cumlík. Cumlík minimalizuje tlak na malé zúbky a čeľusť - čo je o dôvod navyše, prečo sú NUK cumlíky oceňované a odporúčané pôrodnými asistentkami, pediatrami a ortodontistami. 100% ortodontistov potvrdzuje, že cumlíky NUK nespôsobujú zlý vývoj čeľustí ani zúbkov.** 90% mamičiek odporúča cumlík NUK a 92% dojčiacich mamičiek potvrdzuje, že cumlíky NUK Space Pacifier neovplyvňujú dojčenie*.

* Nezávislý prieskum trhu s 307 mamičkami; Nemecko 2017.

**Nezávislý prieskum trhu s 50 pôrodnými asistentkami, 50 pediatrami a 50 ortodontistami; Nemecko 2017.     

Multifunkčné balenie

Cumlík NUK Space má navyše svoju vlastnú praktickú krabičku. Tá sa postará o hygienické čistenie cumlíka v mikrovlnnej rúre, cestovanie aj skladovanie v čistote a bezpečí.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: