NUK cumlík Star Deň & Noc (6-18 m.) - 2 ks

 

2 silikónové cumlíky (bez BPA) v odolnej a znovupoužiteľnej cestovnej krabičke pre bábätká vo veku 6-18 mesiacov

4,45 €
Kategória Cumlíky
Zvoľte variant
NUK dudlík Star Den & Noc (6 18 m.) 2 ks (2) Farba: Modrá Skladom 4,45 €
   
NUK dudlík Star Den & Noc (6 18 m.) 2 ks (3) Farba: Růžová Skladom 4,45 €
   
 
  • Upokojuje 99% bábätiek*
  • Vhodný pre správny vývoj čeľuste, a zvlášť šetrný pri dojčení* - ľahké striedanie dojčenia a tíšenie cumlíkom
  • Extra mäkký - jemne sa pritlačí na poschodie vďaka špeciálnej mäkkej zóne na hornej strane cumlíka
  • Cumlík NUK Star je v ústach bábätka naozaj mäkký. Obzvlášť mäkká zóna na hornej strane cumlíka (namiesto s stenčenou vrstvou silikónu) sa ešte pohodlnejšie pritlačí k poschodiu.
  • Originálny tvar NUK (okrúhly hore a plochý dole) ponecháva v ústach priestor pre prirodzené sacie pohyby
  • Kombinovaná sada s dvoma cumlíkmi: Jeden z nich je nočná verzia s efektom svetielkovania v tme (lepšie sa v noci hľadá) s opakovane použiteľnou krabičkou bez obsahu BPA

Cumlík NUK Star Deň & Noc: Cumlík NUK, ktorý v tme svieti

Cumlík NUK Noc pomáha bábätkám na ceste do ríše snov. Vďaka svietiacemu materiálu, ktorý je bezpečný pre deti, cumlík v tme vyžaruje jemnú žiaru a je možné ho rýchlo a jednoducho nájsť aj v noci.

Cumlík NUK Star - upokojuje ako žiadny iný

Môžete sa naň spoľahnúť. Nie je to skvelé mať niečo, na čo sa môžete vždy spoľahnúť? A to je presne cumlík NUK Star. Dokáže upokojiť 99% bábätiek. 96 % dojčiacich mamičiek oceňuje, že je šetrný voči dojčeniu. A viac ako 90% ortodontistov cumlík odporúča práve pre jeho tvar, ktorý je vhodný pre správny vývoj čeľuste. Čo viac by ste si mohli priať?

Bábätká bohužiaľ nedokážu vyjadriť, prečo cumlíky NUK Star tak milujú. Ale domnievame sa, že je to kvôli príjemnému pocitu v ústach – horná časť cumlíka sa veľmi jemne pritisne k poschodiu. V tejto mäkkej zóne je silikón veľmi tenký, a preto je obzvlášť hladký. Zároveň spodná strana cumlíka NUK Star ponecháva dostatok miesta na prirodzené sacie pohyby jazyka. A pretože cumlík je veľmi úzky a plochý, na zuby ani čeľuste nie je vyvíjaný skoro žiadny tlak. To znamená, že prirodzený vývoj zubov a čeľuste nie je takmer ovplyvnený. To je fakt, ktorý ortodontisti potvrdzujú.*

Vďaka širokému výberu veľkostí si každá detská pusinka nájde ten svoj správny cumlík. Veľký výber farieb a motívov určite poteší malých aj veľkých. Existujú aj cumlíky svietiace v tme, ktoré je možné v noci naozaj ľahko nájsť.

Zo všetkých týchto dôvodov cumlíka hovoríme NUK Star, pretože svojim tvarom, dizajnom a veľkosťou zostáva našou klasikou. A pre 99% bábätiek* je jednoducho najlepšie.

* Nezávislý prieskum trhu, Nemecko, 2020

V záujme udržateľnosti: Cumlík NUK so znovu použiteľnou krabičkou

Udržateľnosť je pre nás najvyššou prioritou. Chceme rodičom dať možnosť opakovane použiť naše balenie aj po rozbalení bez toho, aby sa muselo vyhodiť. Preto teraz každý nový cumlík NUK dodávame v odolnej, znovu použiteľnej krabičke, ktorá cumlík udržuje čistý a v bezpečí predovšetkým pre chvíle, keď ste na cestách – ideálne riešenie, ako udržať obľúbeného spoločníka vašich detí v čistote. Krabička je navyše vhodná na hygienické čistenie v mikrovlnnej rúre.

Cumlíky NUK sú kompletne vyrábané v Nemecku. Samozrejmosťou je, že neobsahujú BPA a sú v súlade európskou bezpečnostnou normou EN1400.

Podobné produkty

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: