NUK Cumlík Star Disney Medvedík Pú - SI, V2 (6-18 m.)

 

1 silikónový cumlík (bez BPA) v odolnej a znovu použiteľnej cestovnej škatuľke pre bábätko vo veku 6-18 mesiacov

3,09 €
Kategória Cumlíky
Zvoľte variant
NUK Dudlík Star Disney Medvídek Pú SI, V2 (6 18 m.) (2) Farba: Tiger Skladom 3,09 €
   
NUK Dudlík Star Disney Medvídek Pú SI, V2 (6 18 m.) (3) Farba: Pú Skladom 3,09 €
   
 
  • Upokojuje 99% bábätiek*
  • Vhodný pre správny vývoj čeľuste, a zvlášť šetrný pri dojčení* - ľahké striedanie dojčenia a tíšenie cumlíkom
  • Extra mäkký - jemne sa pritlačí na poschodie vďaka špeciálnej mäkkej zóne na hornej strane cumlíka
  • Cumlík je v ústach bábätka naozaj mäkký. Obzvlášť mäkká zóna na hornej strane cumlíka (namiesto s stenčenou vrstvou silikónu) sa ešte pohodlnejšie pritlačí k poschodiu.
  • Lepší tvar pre správny vývoj zúbkov, čeľuste i poschodia v porovnaní s bežnými tvarmi cumlíkov na trhu: vedecky dokázané: Výrobky NUK majú len minimálny vplyv na zúbky, čeľusť aj poschodie**
  • S opakovane použiteľnou krabičkou bez obsahu BPA

Cumlík NUK Star Disney Medvedík Pú - upokojuje ako žiadny iný

Môžete sa naň spoľahnúť. Nie je to skvelé mať niečo, na čo sa môžete vždy spoľahnúť? A to je presne cumlík NUK Star. Dokáže upokojiť 99 % bábätiek. 96 % dojčiacich mamičiek oceňuje, že je šetrný voči dojčeniu. A viac ako 90 % ortodontistov cumlík odporúča práve pre jeho tvar, ktorý je vhodný pre správny vývoj čeľuste. Čo viac by ste si mohli priať?

Bábätká bohužiaľ nedokážu vyjadriť, prečo cumlíky NUK Star tak milujú. Ale domnievame sa, že je to kvôli príjemnému pocitu v ústach – horná časť cumlíka sa veľmi jemne pritisne k poschodiu. V tejto mäkkej zóne je silikón veľmi tenký, a preto je obzvlášť hladký. Zároveň spodná strana cumlíka NUK Star ponecháva dostatok miesta na prirodzené sacie pohyby jazyka. A pretože cumlík je veľmi úzky a plochý, na zuby ani čeľuste nie je vyvíjaný skoro žiadny tlak. To znamená, že prirodzený vývoj zubov a čeľuste nie je takmer ovplyvnený. To je fakt, ktorý ortodontisti potvrdzujú.*

Vďaka širokému výberu veľkostí si každá detská pusinka nájde ten svoj správny cumlík. Veľký výber farieb a motívov určite poteší malých aj veľkých.

Zo všetkých týchto dôvodov cumlíka hovoríme NUK Star, pretože svojim tvarom, dizajnom a veľkosťou zostáva našou klasikou. A pre 99 % bábätiek* je jednoducho najlepšie.

* Nezávislý prieskum trhu, Nemecko, 2020

** Vedecké porovnanie štyroch tvarov cumlíkov, uverejnené: „Cudlíky: rozhodujúci je správny tvar“, Pharmawissen aktuell, 2022

V záujme udržateľnosti: Cumlík NUK so znovu použiteľnou krabičkou

Udržateľnosť je pre nás najvyššou prioritou. Chceme rodičom dať možnosť opakovane použiť naše balenie aj po rozbalení bez toho, aby sa muselo vyhodiť. Preto teraz každý nový cumlík NUK dodávame v odolnej, znovu použiteľnej krabičke, ktorá cumlík udržuje čistý av bezpečí predovšetkým pre chvíle, keď ste na cestách – ideálne riešenie, ako udržať obľúbeného spoločníka vašich detí v čistote. Krabička je navyše vhodná na hygienické čistenie v mikrovlnnej rúre.

Cumlíky NUK sú kompletne vyrábané v Nemecku. Samozrejmosťou je, že neobsahujú BPA a sú v súlade európskou bezpečnostnou normou EN1400.

Podobné produkty

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: