• 1 z 2
 

NUK Nature Sense náhradný náustok - 2 ks

 

Náhradný nekvapkajúcí náustok k fľaštičkám z radu Nature Sense

Dostupnosť Skladom
5,29 €
   
Kategória Fľaše, Hrnčeky
 
  • Na hladký prechod od dojčenia k samostatnému pitiu.
  • Extra široký a mäkký silikónový náustok zaručuje prirodzený pocit pitia hneď od začiatku.
  • Inovatívny antikolikový ventil umožňuje neprerušované pitie pripomínajúce dojčenie a zabraňuje prehĺtaniu vzduchu.
  • Nekvapkajúce otvory zaručujú prepravu bez vyliatia.
  • Možno kombinovať s detskou fľaštičkou na učenie NUK Nature Sense a so všetkými ostatnými fľaštičkami z radu NUK Nature Sense
  • Pre deti od 6 do 18 mesiacov, neobsahuje BPA.

Odporúčané mamičkami*: Pre hladký prechod od dojčenia k samostatnému pitiu

Vaše bábätko sa stáva batoľaťom a začína samostatne objavovať svoje okolie a učí sa nové vzrušujúce zručnosti. V určitom okamihu príde čas, kedy mu okrem mlieka budete chcieť dať aj vodu. Napríklad vo chvíli, keď ho začínate učiť na pevnú stravu. Aby bol prechod od dojčenia k samostatnému pitiu obzvlášť bezproblémový, vyvinula spoločnosť NUK náustok NUK Nature Sense, ktoré svojim extra širokým a mäkkým povrchom (o 20 % širší ako u bežných fľaštičiek) zaručuje prirodzený a známy pocit pitia, takmer ako pri saní z matkinho prsníka .

* Nezávislý prieskum trhu so 124 mamičkami, Nemecko (Nukleon, 2018).

Učiť sa piť je ľahké s náustkom NUK Nature Sense

Pítko NUK Nature Sense je možné kombinovať s fľaštičkou na učenie NUK Nature Sense a je obzvlášť vhodné pre bábätká, ktoré boli doteraz dojčené a teraz je potrebné ich pomaly zoznámiť so samostatným pitím bez toho, aby stratila známy pocit dojčenia. Extra široký a mäkký silikónový povrch spoločne s inovatívnym antikolikovým ventilom zaručujú pitie podobné dojčeniu a neprerušovaný prirodzený tok. To zabraňuje prehĺtaniu vzduchu, čo môže spôsobovať koliky. Pítko NUK Nature Sense neobsahuje BPA a má nekvapkajúce otvory, ktoré umožňujú prepravu bez vyliatia.

Najlepší spoločník pítka: Fľaštička na učenie NUK Nature Sense

Pítko pre prirodzené pitie samozrejme vyžaduje aj zodpovedajúcu fľaštičku. Fľaštička na učenie NUK Nature Sense je vyrobená z vysoko kvalitného polypropylénu, neobsahuje BPA a je obzvlášť odolná. S pomocou mäkkých, ergonomicky tvarovaných držiakov môžu deti fľaštičku ľahko uchopiť. Protišmykové dno navyše zaručuje stabilitu. Kombinácia inovatívneho pítka a praktickej fľaštičky na učenie je tu dokonale realizovaná - pre hladký prechod od dojčenia k samostatnému pitiu.

Podobné produkty

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: