• 1 z 4
 

NUK Nature Sense cumlík veľ. M, 2 ks

 

2 ks cumlíkov veľkosti M s 6 otvormi vhodné pre všetky fľaštičky NUK Nature Sense

Dostupnosť Skladom
4,25 €
   
Kategória Fľaše, Hrnčeky
 
  • Široká a flexibilná opora pre pery a extra mäkká špička cumlíka podobná matkinej bradavke pre ten najprirodzenejší pocit sania ako z matkinho prsníka – a teraz ešte mäkšia
  • Plynulý a prirodzený prietok niekoľkými malinkými otvormi, ktoré veľkosťou zodpovedajú mliečnym kanálikom v matkinom prsníku
  • Antikolikový systém zabraňuje prehltnutiu vzduchu – pre spokojné bruško
  • Pre väčší a rýchlejší prietok, veľkosť M s 6 otvormi na pitie, neobsahuje BPA
  • Vhodné pre všetky fľaštičky NUK Nature Sense

Cumlík NUK Nature Sense: známy pocit, ktorý vaše dieťatko miluje

Mamička, ste najlepší! Pre vaše bábätko ste nenahraditeľná. Vďaka dojčenskej fľaši NUK Nature Sense má vaše maličké pocit, že pije z matkinho prsníka. To nám „potvrdilo“ cez 90 % bábätiek – nie pomocou slov, ale tým, že fľašu NUK Nature Sense ihneď prijali a bez problémov znášajú striedanie medzi pitím z fľaše a dojčením. Nepostrádateľná pomoc pre mamičky, ktoré si zaslúžia odpočinok, pre oteckov, ktorí by tiež chceli nakŕmiť svoje bábätko, a pre chvíle, kedy je čas bábätko odstaviť.

Tento jedinečný prirodzený pocit je dosiahnutý vďaka cumlíku, ktorého tvar je vymodelovaný podľa matkinej bradavky. Do posledného detailu. Cumlík NUK Nature Sense je vybavený niekoľkými malinkými otvormi, ktoré pripomínajú mliečne kanáliky v matkinom prsníku. Tieto otvory zaisťujú optimálny, rovnomerný a prirodzený prietok. Tvar cumlíka tiež pripomína tvar ženskej bradavky pri dojčení. Počas kŕmenia sa prispôsobuje jazyku a poschodiu bábätka. Cumlík NUK Nature Sense tento jedinečný tvar napodobňuje. Mäkký materiál pre známy pocit počas kŕmenia.

*Nezávislý prieskum trhu, Nemecko 2016

Tá správna cumlík pre každé bábätko

Cumlík je k dispozícii s tromi rôznymi otvormi na pitie (S, M a L). V závislosti na individuálnej sile sania bábätka umožňujú tieto rôzne varianty otvorov optimálny prietok príkrmu.

NUK Nature Sense – pre pocit prirodzeného sania ako z matkinho prsníka

Podobné produkty

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: