Prací gél pre deti ATTITUDE s vôňou hruškovej šťavy - 1050 ml (35 pracích dávok)

 

35 pracích dávok pracieho gélu s vôňou hruškovej šťavy

Dostupnosť Skladom
11,79 €
   
Kategória Domácnosť
 

Prací gél ATTITUDE s NATURE+ technológiou inšpirovala sila prírody a vedy; berie ohľad na vás, vašu rodinu i celú planétu.

Vedeli ste, že väčšina pracích gélov obsahuje enzýmy, ktoré ľahko vytiahnu špinu z vášho oblečenia? Bohužiaľ, tieto enzýmy tiež môžu dráždiť citlivú pokožku vašich detí. Tento prací prostriedok ATTITUDE je z prírodných zdrojov, neobsahuje enzýmy, fosfáty ani optické rozjasňovače a bol vyvinutý špeciálne na pranie bielizne našich najmenších.

S úžasnou prírodnou vôňou hruškovej šťavy. Táto vôňa je decentná, upokojujúca a poteší celú rodinu.

Prací gél obsahuje len hypoalergénne zložky. Výrobca podrobil produkty rozsiahlemu testovaniu za účelom odstránenia všetkých bežných alergénov zo zloženia produktov. Obsahuje výťažky zo zeleného čaju, ktoré sú známe svojimi antibakteriálnymi a antioxidačnými účinkami.

Vysoko koncentrovaný - balenie vystačí na 35 pracích dávok, čo je viac ako je u balenia tejto veľkosti štandardné. Veľmi dobre funguje aj pri nízkych teplotách. Použiteľný v práčke aj na ručné pranie. Možno použiť na prírodné aj syntetické materiály. Je vhodný ako pre bielu, tak pre farebnú bielizeň.

Výhody:

  • Je vyrobený z vysoko účinných rastlinných prísad. Ekologický. Obsahuje viac ako 95 % biologicky rozložiteľných zložiek.
  • certifikáciu EcoLogo, ktorá ide ruka v ruke so záväzkom značky ATTITUDE šetrnosti k životnému prostrediu. Certifikácia súčasne zaručuje, že takto označené prípravky pre domácnosť boli podrobené prísnym vedeckým testom a/alebo vyčerpávajúcej kontrole tak, aby vyhoveli prísnym normám ekologickej šetrnosti tretích strán.
  • Neprítomnosť škodlivých látok (ako napr. fosfátov, optických rozjasňovačov, farbív) je testovaná nezávislým laboratóriom.
  • Všetky produkty ATTITUDE sú bez živočíšnych zložiek, netestované na zvieratách. ATTITUDE je členom programu PETA („People for the Ethical Treatment of Animals“), čo je najväčšia nezisková organizácia bojujúca za práva zvierat na svete.
  • Na výrobu produktov ATTITUDE sú použité 100% obnoviteľné zdroje energie.
  • 100% recyklovateľný obal.
  • Vo výrobkoch ATTITUDE nájdete len zložky šetrné k nášmu zdraviu („worry-free ingredients“), a to bez kompromisov.

Podobné produkty

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: