Vlhčené obrúsky ATTITUDE bez vône - 72 ks

 

72 ks hypoalergénnych vlhčených obrúskov s výťažkom z harmančeka

Dostupnosť Skladom
4,85 €
   
Kategória Vlhčené obrúsky
 

Vymeňte svoje bežné vlhčené obrúsky za ekologický, kompostovateľný a k prírode šetrný variant. ECO vlhčené obrúsky ATTITUDE sú vyrobené zo 100% prírodnej celulózy. Ľahko sa rozložia a sú vhodné aj pre citlivú pleť.

Vlhčené obrúsky predstavujú nepostrádateľných pomocníkov pre všetky mamičky s deťmi. A nielen pre nich. Používame ich v bežnom živote na čistenie pleti, upatlaných prstov, aj všade tam, kde máme obmedzené hygienické možnosti. Viete ale, že vlhčené obrúsky predstavujú pre prírodu extrémnu záťaž? Na rozdiel od eko obrúskov, ktoré sa rozložia v rámci týždňov, bežné vlhčené obrúsky potrebujú na rozklad zhruba 100 rokov. Preto je lepšie zvoliť ekologickú variantu.

S ekologickými vlhčenými obrúskami ATTITUDE budete mať čistú pokožku, prírodu aj vaše svedomie. Sú vyrobené z kompostovateľnej prírodnej celulózy, neobsahujú parabény, chlór, umelé farbivá, ftaláty ani iné chemické škodlivé látky. Neprítomnosť škodlivých látok je pravidelne testovaná nezávislým laboratóriom, preto sa môžete spoľahnúť na ich zdravotnú nezávadnosť. Nové balenie s veselými obrázkami poteší ako deti, tak dospelých.

Obrúsky sú úplne bez vône, hypoalergénne, a preto sa hodia aj pre citlivú pokožku malých bábätiek alebo na ekzematickú kožu. Obsahujú výťažok z harmančeka, ktorý má upokojujúce účinky a zaistí tak pokožke tú najlepšiu starostlivosť.

Balenie obsahuje 72 ks vlhčených obrúskov. Jeden vlhčený obrúsok meria 20 x 16 cm.

Podobné produkty

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: