• 1 z 4
 

Baby Charm Super Dry Flex veľ. 5 Junior (11-16 kg) - 34 ks

 

Vhodné pre deti s váhou 11-16 kg. Balíček obsahuje 34 ks plienok.

Dostupnosť Skladem
7,95 €
   
Kategória Baby Charm
 

Nebielené (bez chlóru) plienky Baby Charm Super Dry Flex vo veľkosti 5 Junior vyhovujú aj tým najcitlivejším deťom. Citlivá pokožka si zaslúži špeciálnu starostlivosť bez dráždivých látok, a preto v týchto plienkach nenájdete chlór ani parfum. Len tak si môžete byť istá, že vášmu miláčikovi zaistíte to najväčšie pohodlie bez toho, aby sa objavila nepríjemná alergická reakcia. Plienky Baby Charm vďaka špeciálnym materiálom eliminujú zapareniny a zaisťujú celodenný úsmev na tvári mamičky i drobca. A pretože deti milujú veselé obrázky, určite ich poteší aj krásna potlač s motívom k rozprávke ,,O krysárovi''. Veľkosť 5 je vhodná pre deti od 11 do 16 kg.

Je vaše dieťa neposedné? Aj to plienky zvládnu. Savé jadro (systém kanálikov), priedušný materiál a pružné pásiky zaručia suchý zadoček po celý deň aj noc.

Bojíte sa, že nebudete vedieť, kedy plienku vymeniť? S tým pomôže praktický indikačný prúžok. To sa hodí hlavne v noci – vyhnete sa zbytočnému budeniu bábätka.

Rovnako ako je dôležitá starostlivosť o bábätko, musíme sa starať aj o prírodu. Preto bola pri výrobe použitá ECF celulóza, ktorá je šetrná k prírode a životnému prostrediu.

Podobné produkty

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: