• 1 z 2
 

Beggs batoľacie mlieko 4 (800 g)

 

Batoľacie mlieko pre deti od ukončeného 24. mesiaca

Dostupnosť Skladom
17,45 €
   
Kategória Dojčenské mlieka
 

Mliečna výživa malých detí v prášku s baktériami mliečneho kvasenia (Bifidobacterium animalis subsp. lactis). Potravina pre zvláštnu výživu od ukončeného 24. mesiaca.

Dojčenské mlieko Beggs bolo vyvinuté v spolupráci s českými a slovenskými rodičmi. Obsahuje zmes probiotík a prebiotík GOS/FOS. Pridané vitamíny C a D podporia správnu funkciu imunitného systému. Tiež je obohatené o plnotučné mlieko s kvapkou mliečneho tuku. Je určené pre deti od dvoch rokov.

Jedinečná zmes probiotík a prebiotík GOS a FOS
Obsahuje baktériu mliečneho kvasenia (Bifidobacterium animalis subsp.lactis), ktorá sa nachádza v črevnej mikroflóre dojčených detí
Obsahuje vitamíny C a D
Obsahuje DHA
 Obohatené o plnotučné mlieko a mliečny tuk (obsahuje 0,47 g mliečneho tuku na 100 ml pripravovaného mlieka)
 Esenciálne mastné kyseliny (ALA a LA) sú potrebné pre normálny rast a vývoj detí. Priaznivý účinok možno dosiahnuť pri príjme 2 g kyseliny α-linolénovej (ALA) a 10 g kyseliny linolovej (LA) denne.
 Bez palmového oleja, rybieho oleja a sóje
 Bez GMO
 Vyrobené v Holandsku
 Zlatý partner Českej pediatrickej spoločnosti
 
Obsahuje DHA, ktorá pri dennom príjme 100 mg prispieva k normálnemu vývoju zraku dojčiat
DHA je rastlinného pôvodu         Obsahuje baktériu mliečneho kvasenia           Prebiotiká GOS
Obsahuje vitamín D, ktorý prispieva k normálnej funkcii imunitného systému u detí
 
 
Zloženie: laktóza (z MLIEKA), demineralizovaná srvátka v prášku (z MLIEKA), rastlinné oleje (slnečnicový, kokosový, repkový), sušené odstredené MLIEKO, sušené plnotučné MLIEKO 10,19 %, maltodextrín, galakto-oligosacharidy (z MLIEKA) 4,1 %, fosforečnan vápenatý, uhličitan vápenatý, chlorid sodný, chlorid draselný, tri-magnézium dicitrát, síran železnatý, hydroxid vápenatý, síran zinočnatý, hydrogenfosforečnan draselný, síran meďnatý, síran mangánatý, jodid draselný, seleničitan sodný, frukto-oligosacharidy 0,35 %, L-askorban sodný, cholín chlorid, meso-inozitol, DL-α-tokoferylacetát, nikotínamid, D-pantotenát vápenatý, tiamínhydrochlorid, retinylacetát, pyridoxínhydrochlorid, kyselina listová, riboflavín, fytomenadion, D-biotín, cholekalciferol, kyanokobalamín, kukuričný sirup, olej z Crypthecodinium cohnii, taurín, emulgátor (slnečnicový lecitín), antioxidanty (koncentrát zmesi tokoferolov, askorbyl palmitát), L-karnitín-L-vínan, baktérie mliečneho kvasenia (Bifidobacterium animalis subsp.lactis; 1,5x107 cfu/g). Alergény sú označené veľkým písmom a tučným písmom. Zloženie sa vzťahuje k sušenému stavu potraviny.
 
Tabuľka dávkovania:
 
Vek dieťaťa (mesiac) Objem vody na 1 dávku (v ml) Počet odmeriek na 1 dávku Počet dávok na 24 h
>24 150 5 2

 

Odporúčané dávkovanie: 1 zarovnaná odmerka = 4,5 g výrobku; 1 odmerka na 30 ml vody. Táto tabuľka odporúčaného dávkovania slúži iba ako pomôcka. Každé dieťa je iné a môže vyžadovať menšie alebo väčšie dávky, ako je uvedené vyššie. V prípade potreby konzultácie sa obráťte na svojho nutričného špecialistu/pediatra.

Umyte si ruky, sterilizujte všetky pomôcky a fľaštičku podľa pokynov výrobcu.

Naplňte fľašu správnym množstvom vody ohriatej na približne 40 °C.

Do vody pridajte uvedený počet zarovnaných odmeriek.

Fľašu uzavrite a opatrne pretrepte, kým sa prášok nerozpustí. Než podáte pripravené mlieko svojmu dieťaťu, otestujte teplotu mlieka na vnútornej strane zápästia.

Dôležité inštrukcie na kŕmenie: Balenie vždy starostlivo uzavrite. Nepridávajte viac alebo menej odmeriek, než je stanovené. Pripravenú stravu spotrebujte do 2 hodín, potom zlikvidujte. Neohrievajte v mikrovlnnej rúre, hrozí obarenie dieťaťa. Mlieko pripravujte najdlhšie 1 hodinu pred kŕmením. Používajte iba vopred prevarenú alebo balenú vodu. Používajte iba priloženú odmerku. Pred vložením odmerky späť do uzáveru sa uistite, že je čistá a suchá. Pred uskladnením riadne uzavrite plechovku. Po kŕmení vylejte nedopité mlieko z fľaše a dôkladne umyte fľašu a cumlík.
 
Hmotnosť: 800 g. Skladujte na chladnom a suchom mieste. Balené v ochrannej atmosfére. Minimálna trvanlivosť (Best before) viď. dno plechovky. Spotrebujte do 4 týždňov po otvorení. Chráňte pred chladom a mrazom.
  
Dôležité upozornenie: Dojčenie je najlepší spôsob výživy detí. Beggs 4 je určené pre výživu malých detí od ukončeného 24. mesiaca a malo by tvoriť iba súčasť zmiešanej a vyváženej stravy malého dieťaťa. Pri kŕmení z fľaštičky zabráňte nepotrebnému predlžovaniu kontaktu cumlíka so zúbkami, zvyšujete tým riziko zubného kazu. Starajte sa o hygienu ústnej dutiny dieťaťa, predovšetkým pred spaním. Dodržujte pokyny na prípravu a skladovanie, inak ohrozíte zdravie dieťaťa. Nie je určené pre deti do 12 mesiacov.

Podobné produkty

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: