Akcia Zväčšiť
  • 1 z 4
 

NUK FC Active Cup z vysoko kvalitnej nerezovej ocele s náustkom (215 ml)

 

Nerezová termo fľaštička so silikónovým náustkom pre deti od 12 mesiacov

11,65 €
Kategória Fľaše, Hrnčeky
Zvoľte variant
NUK FC Active Cup z vysoce kvalitní nerezové oceli s pítkem (215 ml) modrá Farba: Modrá Skladom 11,65 €
   
NUK FC Active Cup z vysoce kvalitní nerezové oceli s pítkem (215 ml) růžová Farba: Růžová Skladom 11,65 €
   
 

Nie je nič krajšie, než sa vydať na čerstvý vzduch a preskúmavať okolie s našimi milovanými deťmi. Hranie, behanie a šantenie je na dennom poriadku týchto malých dobyvateľov sveta. Pri všetkých týchto aktivitách sa nielen dobre baví, ale aj im poriadne vyprahne. Preto v lete nesmie chýbať chladivé osvieženie, zatiaľ čo v zime si naši najmenší radi dajú niečo teplé. Najmä v týchto ročných obdobiach je niekedy ťažké udržať stálu a správnu teplotu nápojov, pretože sa rýchlo prispôsobí okolitej teplote. Odpoveďou je NUK Active Cup z nerezovej ocele! Inovatívna fľaša zaručí, že nápoje zostanú dlhšie teplé alebo studené, a zaistia tak dlhší pôžitok z pitia.

  • Dvojstenná nerezová fľaštička udrží nápoj dlhšie teplý alebo studený
  • Ľahká a dobre tesniaca fľaša na cesty
  • Vysoko kvalitná nerezová oceľ: odolná, odolná proti poškriabaniu, nepoťahovaná, bez chuti a zápachu
  • Silikónové náustok s integrovanou mäkkou zónou pre príjemný pocit z pitia, neobsahuje BPA
  • Pre deti staršie ako 12 mesiacov, objem 215 ml

Veľké plus oproti konkurencii je, že podľa veku dieťaťa môžete meniť komponenty. Výrobky sú kompatibilné s ďalším príslušenstvom NUK First Choice. Napríklad za cumlík, push-pull, kiddy cup, tzn. že náučná fľaštička rastie s vašim dieťaťom.

Nerezová fľaštička - ideálna na cesty

Nielenže dvojstenná fľaštička z nerezovej ocele udrží nápoje dlhšie teplé či studené, ale vyznačuje sa aj tým, že je ľahká, odolná a netečúca. Vďaka praktickému klipu je možné ju pripevniť k taške alebo nohaviciam, aby sa nestratila. Fľaša je vyrobená z vysoko kvalitnej nerezovej ocele a je úplne bez chuti a zápachu, zatiaľ čo silikónový náustok s integrovanou mäkkou zónou poskytuje príjemný pocit pri pití. Ergonomicky tvarovaná fľaša dokonale padne do malých detských ručičiek a je vhodná pre deti staršie ako 12 mesiacov. Fľaša NUK Active Cup z nerezovej ocele je verným a spoľahlivým spoločníkom na cestách, ktorý zaženie každý smäd!

NUK Active Cup z nerezovej ocele - praktická fľaša pre deti i rodičov

Nerezová fľaštička má množstvo výhod, ktoré ocenia nielen deti, ale aj rodičia. Fľaša NUK Active Cup z nerezovej ocele je užitočná v mnohých ohľadoch. Vďaka tomu, že dokáže udržať nápoj teplý alebo studený, už nemusíte neustále pripravovať ďalší nápoj s vhodnou teplotou. V dôsledku toho budete mať viac voľného času, ktorý môžete tráviť spoločne s dieťaťom. Čistenie fľaše je tiež veľmi jednoduché, môžete ju jednoducho vložiť do umývačky riadu.

V čom sa líši od polypropylénovej fľaše NUK Active Cup

Polypropylénová fľaša NUK Active Cup je u detí aj rodičov obľúbená už niekoľko rokov - je odolná a hygienická. Vďaka dvojitej nerezovej stene novej fľaše NUK Active Cup zostávajú nápoje dlhšie teplé alebo studené. Fľaštička je tak dokonalou a hygienickou alternatívou k plastovému výrobku. Dvojstenná nerezová verzia fľaše má objem 215 ml. Výrobok je kompatibilný s príslušenstvom z radu NUK First Choice Bottle.

Podobné produkty

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: