• 1 z 2
 

ECO vlhčené obrúsky Naty bez vône - pre citlivú pokožku - výhodné balenie (3 x 56 ks)

 

3 x 56 ks vlhčených obrúskov vhodné aj pre veľmi citlivú pokožku

Dostupnosť Skladom
9,35 €
   
Kategória Vlhčené obrúsky
 

Každá mamička dá za vlhčené obrúsky v určitých okamihoch pokojne celé kráľovstvo a pol princeznej k tomu. Tieto od Naty sú z prírodnej drevitej buničiny, nebielenej chlórom, samozrejme bez dráždivých chemikálií a tiež bez vône, navyše skvele hebké a extra silné. Preto ich budete milovať vy aj vaše (už čisté) bábätko. Sú odporúčané pre všetky typy detskej pokožky, vrátane tej citlivej a ekzematickej. Hrdo nesú certifikáciu kvality Cosmos Natural, výrobu z obnoviteľných zdrojov dosvedčuje certifikát OK Biobased a bezproblémovú rozložiteľnosť na domácom komposte potom potvrdzuje logo OK HOME Composte.

Vlhčené obrúsky Naty? Špeciálne kúsky.

Rovnako ako za ostatnými výrobkami od značky Naty, aj za obrúsky stoja stovky hodín vývoja a premýšľania. Vlhčené obrúsky sú extra silné, takže ich spotrebujete na jedno použitie menej, než v prípade tých konvenčných. Napríklad len jeden jediný.

Sú vyrobené z drevitej buničiny z udržateľne obhospodarovaných škandinávskych lesov s FSC certifikáciou, samozrejme nebielenej chlórom. Tým pádom sú 100% kompostovateľné a tiež neobsahujú ani štipku škodlivých chemikálií (ako sú parabény, ftaláty, farbivá, vône či konzervanty). Rovnako tak v nich nenájdete alkohol.

Naty ich odporúča na všetky typy detskej pokožky, vrátane tej citlivej a ekzematickej. Obsahujú prírodné výťažky z aloe vera a harmančeka, upokojujú, zmierňujú akékoľvek ekzémy a celkovo harmonizujú pokožku.

Utrite s nimi upatlanú tváričku, ruky, zadoček pri prebaľovaní, ale aj cumlík, ktorý spadol na zem. Vy sami viete, na čo sa vám budú hodiť. :-)

Ako rýchlo sa rozložia?

Rýchlosť rozloženia veľkou mierou závisí od prostredia, v ktorom k nemu dochádza. Na domácom komposte sa vlhčený obrúsok rozloží za cca 3 mesiace. Pokiaľ ale použijete elektrický kompost, za 1 až 2 dni je fuč. Ak zakopete obrúsok do zeme, rozklad bude trvať približne 1 rok.

Podobné produkty

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: