• 1 z 2
 

Bella Happy Soft & Delicate BigPack veľ. 4 (8-14 kg) - 310 ks (5x62 ks) + Bella Baby Happy Telové mlieko 300 ml + Krém proti zapareninám 20 ml

 

Vhodné pre deti o váhe 8-14 kg. Balík obsahuje 5 x 62 ks plienok (310 ks).

K detským plienkam od nás dostanete ako darček Bella Baby Happy Telové mlieko 300 ml + Krém proti zapareninám 20 ml.

Dostupnosť Skladom
54,89 €
   
Kategória Jednorazové plienky
 

Plienky Happy Soft & Delicate Maxi boli navrhnuté pre deti s váhou od 8 do 14 kg. Sú ľahké, tenké a priedušné. So superabsorbentom je pokožka bábätka rýchlo v suchu. Keďže je pokožka dieťaťa citlivá a náchylná voči podráždeniu, tak je dobré vedieť, kedy dieťa prebaliť. Indikátor vlhkosti na plienkach vám umožňuje presne určiť, kedy treba plienku vymeniť alebo kedy ešte nie je ten čas rušiť dieťa s výmenou plienky. Sú neparfumované a neobsahujú alergény. Na plienkach veľ. 4 vás bude sprevádzať zasnený krokodíl.

Vlastnosti plienok:

Padnú ako uliate – Sú veľmi ľahké a tenké a vďaka systému elastických prvkov sa dokonale prispôsobia zadočku a brušku vášho dieťaťa. Priedušná vonkajšia vrstva zaisťuje prúdenie vzduchu k pokožke a zabraňuje podráždeniu a vzniku zaparenín.

Účinná ochrana proti vlhkosti – Savé jadro plienok so superabsorbentom okamžite absorbuje všetku tekutinu a pokožka vášho dieťaťa tak zostáva suchá.

Indikátor vlhkosti "nenechajú bábätko v mokru" – Sú vybavené indikátorom vlhkosti – špeciálnym prúžkom v prednej časti plienky, ktorý zmenou farby signalizuje, že je plienku potrebné vymeniť. Žltý prúžok je pri suchej plienke, pri nasakovaní tekutiny mení farbu do modrej.

Chráni mikrobióm pokožky – Mikrobiom je komplex mikroorganizmov obývajúcich ľudské telo. Hrá mimoriadne dôležitú úlohu, napr. pri podpore správneho fungovania kožnej bariéry. Aby nedošlo k narušeniu rovnováhy mikrobiomu pokožky dieťaťa, mala by k nemu byť plienka neutrálna. A presne taká je plienka Happy!

Nechcú nikoho dráždiť – Plienky nie sú parfémované a neobsahujú alergény a sú teda vhodné aj pre veľmi citlivú pokožku bábätka.

Výhody a certifikáty:

Myslí aj na budúcnosť – Obaly nových plienok Happy Soft & Delicate sú vyrobené bezodpadovou technológiou. Plastový odpad, ktorý vzniká pri výrobe obalov, je plne znovu využitý vo výrobnom procese. Plienky obsahujú prírodnú celulózu zo zodpovedných zdrojov.

Dermatest® – Kvalita plienok Happy SOFT & DELICATE je potvrdená nezávislým, svetovo uznávaným dermatologickým inštitútom Dermatest®.

Institute of Mother and child positive opinion – Certifikáciu vydal aj Inštitút matky a dieťaťa (IMiD) – známe výskumné pracovisko so šesťdesiatročnou tradíciou a vysokým uznaním aj v zahraničí.

Podobné produkty

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: