ECO vlhčené obrúsky Naty bez vône - splachovateľné (56 ks)

 

56 ks vlhčených splachovateľných obrúskov vhodné aj pre veľmi citlivú pokožku

Dostupnosť Skladom
3,25 €
   
Kategória Vlhčené obrúsky
 

Bábätká potrebujú špeciálnu starostlivosť. A to hlavne pri častom prebaľovaní. Nie je vždy ľahké udržať naše maličké v čistote, obzvlášť na cestách alebo pri zhone, kedy nemáme po ruke kohútik a čistú vodu. Vlhčené obrúsky sú preto nepostrádateľnou výbavou takmer každej mamičky. A pretože je detská pokožka naozaj citlivá, je vhodné používať jemné obrúsky bez parfumácie, ktoré dieťatko nebudú drieť. Vyskúšajte eko vlhčené obrúsky Naty - šetrné k bábätku aj životnému prostrediu.

Obrúsky Eco by Naty sú extra silné, ale vďaka výťažku z harmančeka zároveň jemné k detskej pokožke. Neobsahujú chlór, umelé farbivá, parfémy, parabény, ftaláty ani alkohol. Ich pravidelné používanie pôsobí preventívne proti zapareninám a zanecháva detský zadoček jemný a hebký.

Ekologické obrúsky Naty sú vyrobené z 99,5% z prírodných zdrojov a sú úplne kompostovateľné. Obsahujú 98,4 % vody a len za 12 týždňov sa kompletne rozložia. Balenie obrúskov je vyrobené z obnoviteľných materiálov, konkrétne z cukrovej trstiny.

Tieto obrúsky s nápisom "flushable" na obale sú navyše 100% rozložiteľné vo vode, nezanechávajú vo vode žiadny odpad. Preto je možné ich bezpečne splachovať do toalety.

Nesú certifikácie "OK Biobased" a "home OK COMPOST" od organizácie Vincotte, ktoré potvrdzujú použitie obnoviteľných zdrojov pri výrobe a ich 100% kompostovateľnosť. Tiež boli testované pre obnoviteľnosť podľa ASTM D6866. ASTM je nezávislá nezisková organizácia stanovujúca medzinárodné štandardy pre materiály, produkty, systémy a služby.

Vlhčené obrúsky Naty získali certifikáciu Ecocert ako prírodné a organické. Všetky produkty Naty majú značku V-Label. V-Label je medzinárodne uznávaný, registrovaný symbol pre označovanie vegánskych a vegetariánskych produktov a služieb.

Obsah balenia: 56 ks vlhčených obrúskov

Podobné produkty

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: