Kendamil BIO Nature 2 HMO+ (6 x 800 g)

 

6 x pokračovacie bio mlieko pre bábätká od ukončeného 6. mesiaca do 12 mesiacov

 

Dostupnosť Skladom
129,85 €
   
Kategória Dojčenské mlieka
 

Pokračovacia mliečna dojčenská výživa v prášku, vhodná od ukončeného 6. mesiaca, zdokonaľovaná viac ako 60 rokov. Vyrábaná z plnotučného kravského mlieka pre prirodzený vývoj bábätka.

Z BIO plnotučného mlieka
Bez palmového oleja
Bez rybieho oleja
Bez sóje 
 
 
ico-milk_drop-2 BIO plnotučné mlieko          ico-hmo_plus Oligosacharid materského mlieka (3'GL)
ico-prebiotics Prebiotiká GOS          ico-dha_heart DHA rastlinného pôvodu
ico-no_palm_oil Bez palmového oleja, rybieho oleja a sóje        ico-milk_drop Príjemná mliečna chuť
 
 
A prečo sa vlastne toto mlieko nazýva BIO? Rada BIO Nature je zabezpečená certifikátom BIO kvality, čo znamená, že bola vyrobená v súlade so zásadami ekologickej produkcie a v žiadnej fáze ich výroby neboli použité umelé hnojivá alebo GMO suroviny.
 
Zloženie: BIO plnotučné mlieko (103,5 g tekutého mlieka na 100 g prášku), BIO odstredené mlieko, BIO demineralizovaná bielkovina mliečnej srvátky, BIO rastlinné oleje (slnečnicový, kokosový, repkový), BIO galaktooligosacharidy (z mlieka) 2,6 %, citrát vápenatý, citrónan sodný, chlorid draselný, mliečnan vápenatý, chlorid horečnatý, olej z mikrorias Schizochytrium sp., vitamín C, hydroxid draselný, cholín bitartát, inozitol, olej z Mortierella alpina, taurín, nukleotidy (cytidín-5‘-monofosfát, sodná soľ uridín-5‘-monofosfátu, adenozín-5‘-monofosfát, sodná soľ inozín-5-monofosfátu, sodná soľ guanozín-5‘-monofosfátu), síran železnatý, síran zinočnatý, vitamín E, niacín, kyselina pantoténová, síran meďnatý, tiamín, riboflavín, vitamín A, vitamín B6, síran mangánatý, kyselina listová, jodid draselný, seleničitan sodný, vitamín K, vitamín D3, biotín, vitamín B12. Alergény sú vyznačené tučne. Zloženie sa vzťahuje k sušenému stavu potraviny.
 
Tabuľka dávkovania:
 
Objem vody na 1 dávku (v ml) Počet odmeriek na 1 dávku
150 5
180 6
210 7

 

Štandardné riedenie: 12,9 g výrobku + 90 ml prevarenej pitnej vody = 100 ml pripravenej výživy. 1 zarovnaná odmerka = 4,3 g výrobku, 1 odmerka na 30 ml vody. Táto tabuľka odporúčaného dávkovania slúži iba ako pomôcka. Každé dieťa je iné a môže vyžadovať menšie alebo väčšie dávky, ako je uvedené vyššie. V prípade potreby konzultácie sa obráťte na svojho nutričného špecialistu/pediatra. Dieťa od ukončeného 6. mesiaca potrebuje vypiť okolo 600 ml mlieka za deň na jedenie alebo pitie spolu s ďalšími potravinami.

Umyte si ruky, sterilizujte všetky pomôcky a fľaštičku podľa pokynov výrobcu.

Prevarte čerstvú dojčenskú vodu a nechajte ju vychladnúť na cca 40°C. Nalejte požadované množstvo vody do fľaše.

ridajte zarovnaný počet odmeriek prášku podľa tabuľky dávkovania.

Uzavrite fľašu a dobre pretrepte, aby sa prášok rozpustil. Pred podaním dieťaťu skontrolujte teplotu tekutiny na vašom zápästí (odporúčaná je 37 °C).

Dôležité inštrukcie na kŕmenie: Použite správne množstvo zarovnaných odmeriek podľa pokynov. Dieťa sa môže cítiť zle, ak použijete viac alebo menej odmeriek, ako je uvedené v pokynoch. Ak sa mlieko nespotrebuje do dvoch hodín od prípravy, odporúčame ho vyliať a pripraviť nové mlieko. Do mlieka nepridávajte výrobky, ktoré sú určené pre dospelých, ako je napríklad trvanlivé kravské mlieko a pod. Neohrievajte v mikrovlnnej rúre.
 
Recyklace Kendamil SK
 
Hmotnosť: 6 x 800 g. Skladujte na chladnom a suchom mieste. Balené v ochrannej atmosfére. Minimálna trvanlivosť (Best before) viď. dno plechovky. Spotrebujte do 4 týždňov po otvorení. Chráňte pred chladom a mrazom.
  
Dôležité upozornenie: Dojčenie je najlepší spôsob výživy dojčiat. Pokračovacie mlieko KENDAMIL BIO NATURE 2 HMO+ je vhodné iba pre dojčatá staršie ako 6 mesiacov a má tvoriť iba časť zmiešanej stravy a nemá byť používané ako náhrada materského mlieka počas prvých 6 mesiacov života. Rozhodnutie o začatí podávania príkrmov, vrátane akejkoľvek výnimky z pravidla veku 6 mesiacov, by sa malo prijímať len na radu nezávislých osôb kvalifikovaných v lekárstve, výžive alebo farmácii alebo iných odborníkov zodpovedných za starostlivosť o matku a dieťa, v závislosti od individuálneho rastu a rozvojových potrieb konkrétneho dojčaťa. Po konzumácii mlieka, najmä pred spaním, dbajte na hygienu ústnej dutiny dojčaťa. Dodržujte pokyny na prípravu, kŕmenie a skladovanie, inak ohrozíte zdravie dojčaťa.

Podobné produkty

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: