Kendamil Premium batoľacie mlieko 4 HMO+ (6x800 g)

 

6 x batoľacie mlieko pre deti od ukončeného 24. mesiaca

 

Dostupnosť Skladom
103,59 €
   
Kategória Dojčenské mlieka
 

Mliečna výživa pre malé deti v prášku, vhodná od ukončeného 12. mesiaca zo srdca anglických pastvín, zdokonaľovaná viac ako 60 rokov. Vyrábaná z plnotučného kravského mlieka pre prirodzený vývoj bábätka.

 Z plnotučného mlieka
 Oligosacharid materského mlieka (3' GL)
 Prebiotiká GOS a FOS
DHA rastlinného pôvodu
 Bez palmového oleja, rybieho oleja a sóje
 Príjemná mliečna chuť
Plne recyklovateľný obal mlieka
 
 
ico-milk_drop-2 Z plnotučného mlieka          ico-hmo_plus Oligosacharid materského mlieka (3' GL)
ico-dha_heart DHA rastlinného pôvodu          ico-prebiotics Prebiotiká GOS a FOS         ico-milk_drop Príjemná mliečna chuť
ico-no_palm_oil Bez palmového oleja, rybieho oleja a sóje
 
 
Mlieko Kendamil pochádza len od kráv voľne sa pasúcich na zelených lúkach v oblasti Lake District. Britský národný park Lake District je známy svojimi nekonečnými krištáľovými jazerami a nedotknutou prírodou. V tejto krásnej oblasti sa Kendamil vyrába. Celý proces výroby od farmy až po zabalenie je starostlivo sledovaný organizáciou Red Tractor.
 
Zloženie: Plnotučné mlieko (173 g tekutého mlieka na 100 g prášku), laktóza (z mlieka) sušené odstredené mlieko, rastlinné oleje (slnečnicový, kokosový, repkový), galakto-oligosacharidy (z mlieka) 2,2 %, fosforečnan vápenatý, mliečnan vápenatý, hydroxid draselný, olej z mikrorias Schizochytrium sp., olej z Mortierella alpina, askorban sodný, fruktooligosacharidy 0,16%, citran vápenatý, nukleotidy (cytidín-5'-monofosfát, sodná soľ uridín-5'-monofosfátu, adenozín-5'-monofosfát, sodná soľ inozín-5-monofosfátu, sodná soľ guanozín-5'-monofosfátu), síran železnatý, vitamín E, síran zinočnatý, niacín, D-pantotenát vápenatý, síran meďnatý, vitamín A, tiamín, riboflavín, vitamín B6, kyselina listová, síran mangánatý, jodid draselný, vitamín K, seleničitan sodný, biotín, vitamín D3, vitamín B12. Alergény sú vyznačené tučne. Zloženie sa vzťahuje k sušenému stavu potraviny.
 
Tabuľka dávkovania:
 
Objem vody na 1 dávku (v ml) Počet odmeriek na 1 dávku Objem pripraveného mlieka
90 3 100 ml
180 6 200 ml

 

Štandardné riedenie: 13,8 g výrobku + 90 ml prevarenej pitnej vody = 100 ml pripravenej výživy. 1 zarovnaná odmerka = 4,6 g výrobku; 1 odmerka na 30 ml vody

Umyte si ruky, sterilizujte všetky pomôcky a fľaštičku podľa pokynov výrobcu.

Prevarte čerstvú dojčenskú vodu a nechajte ju vychladnúť na cca 40°C. Nalejte požadované množstvo vody do fľaše.

Pridajte zarovnaný počet odmeriek prášku podľa tabuľky dávkovania.

Uzavrite fľašu a dobre pretrepte, aby sa prášok rozpustil. Pred podaním dieťaťu skontrolujte teplotu tekutiny na vašom zápästí (odporúčaná je 37 °C).

Dôležité inštrukcie na kŕmenie: Použite správne množstvo zarovnaných odmeriek podľa pokynov. Dieťa sa môže cítiť zle, ak použijete viac alebo menej odmeriek, ako je uvedené v pokynoch. Ak sa mlieko nespotrebuje do dvoch hodín od prípravy, odporúčame ho vyliať a pripraviť nové mlieko. Do mlieka nepridávajte výrobky, ktoré sú určené pre dospelých, ako je napríklad trvanlivé kravské mlieko a pod. Neohrievajte v mikrovlnnej rúre.
 
Recyklace Kendamil SK
 
Hmotnosť: 6 x 800 g. Skladujte na chladnom a suchom mieste. Balené v ochrannej atmosfére. Minimálna trvanlivosť (Best before) viď. dno plechovky. Spotrebujte do 4 týždňov po otvorení. Chráňte pred chladom a mrazom.
  
Dôležité upozornenie: Dojčenie je najlepším spôsobom výživy vášho dieťaťa. KENDAMIL PREMIUM 4 HMO+ je určené pre výživu malých detí od ukončeného 24. mesiaca a malo by tvroiť iba súčasť zmiešanej a vyváženej stravy malého dieťaťa. Pri kŕmení z flaštičky, zamedzte nepotrebnému predlžovaniu kontaktu cumlíka so zúbkami, zvyšujete tým riziko zubného kazu. Starajte sa o hygienu ústnej dutiny dieťaťa, predovšetkým pred spaním. Dodržujte pokyny na prípravu, kŕmenie a skladovanie, inak ohrozíte zdravie dieťaťa. Nie je určené pre deti do 12 mesiacov.

Podobné produkty

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: