NUK Cumlík Medvedík Pú, SI, V1 (0-6m.)

 

1 silikónový cumlík (bez BPA) v odolnej a znovu použiteľnej cestovnej škatuľke pre bábätko vo veku 0-6 mesiacov

2,85 €
Kategória Cumlíky
Zvoľte variant
NUK Dudlík Medvídek Pú, SI, V1 (0 6 m.) tygr Farba: Tiger Skladom 2,85 €
   
NUK Dudlík Medvídek Pú, SI, V1 (0 6 m.) Ijáček Farba: Ijáček Skladom 2,85 €
   
NUK Dudlík Medvídek Pú, SI, V1 (0 6 m.) Pú Farba: Pú Skladom 2,85 €
   
 

NUK silikónový cumlík s Disney motívom pre správny vývoj ústnej dutiny dieťaťa

  • Ortodontický tvar cumlíka NUK - cumlík má rovnaký tvar ako matkina bradavka pri dojčení, dokonale padne do úst dieťaťa pri saní
  • Vďaka užšiemu a ploššímu tvaru sacej časti sa znižuje tlak na zuby a čeľuste
  • Plochá sacia časť a hladká spodná strana prinášajú dieťaťu príjemný pocit a podporujú tak prirodzené sanie
  • Cumlík NUK má navyše svoju vlastnú praktickú krabičku, ktorá sa postará o hygienické čistenie cumlíka v mikrovlnnej rúre, cestovanie aj skladovanie v čistote a bezpečí
  • bez BPA, 1 ks v balení

 

Cumlíky NUK sú vďaka svojmu trendy dizajnu skvelým módnym doplnkom, ktorý urobí z vašich malých objaviteľov módne ikony. Anatomicky tvarovaná vonkajšia časť cumlíka nespôsobuje otlačenie a preto je cumlík ideálny pre pohodlné zaspávanie na boku aj na bruchu. Priehľadný silikón sa ľahko čistí, je chuťovo neutrálny, bez zápachu a je odolný voči vysokým teplotám. Neobsahuje škodlivé látky, je odolný pri vyváraní a má hladký povrch.

Všetky cumlíky NUK majú NUK Air System, ktorý umožňuje únik vzduchu z cumlíka, aby ho dieťa neprehĺtalo. Vďaka tomuto systému zostáva cumlík mäkký a ľahko sa prispôsobí detským ústam.

Aby sme tento pocit zintenzívnili, vyvinuli špecialisti ešte lepší tvar cumlíkov NUK. Sacia časť cumlíka napodobňuje tvar matkinej bradavky pri dojčení, takže sa pri saní dokáže optimálne prispôsobiť detským ústam. Vďaka úzkemu a plochému tvaru sací časti sa tlak na čeľuste i zuby znižuje, a poskytuje tak jazyku dostatok priestoru pre prirodzené sacie pohyby. Cumlíky NUK sa dokonale prispôsobí detským ústam a deti si naň veľmi rýchlo zvyknú *, čo poskytuje ešte väčšie pohodlie ako rodičom, tak deťom samotným.

Pretože je pre nás celkový vývoj dieťaťa veľmi dôležitý, chceme, aby každý cumlík značky NUK podporil prirodzený a zdravý vývoj detskej čeľuste. Cumlíky NUK sú na základe najnovších lekárskych poznatkov uspôsobené tak, aby dieťa upokojili ešte lepšie ako kedykoľvek predtým, čo sme dosiahli vďaka tvaru, ktorý je dieťaťu veľmi dobre známy. Dojčiace matky potvrdzujú, že používanie cumlíkov NUK dojčenie nijako neovplyvňuje*. Mamičky tak majú viac času na odpočinok.

Okrem toho používanie cumlíkov NUK nespôsobuje žiadne ortodontické problémy, ako napr. Krivé zuby či deformácie čeľuste. Plochý a úzky tvar sacej časti cumlíka minimalizuje tlak na zuby aj čeľusť a necháva v ústach veľa miesta pre jazyk, a teda aj pre prirodzené sacie pohyby. Vďaka tomu sú cumlíky NUK vysoko hodnotené a odporúčané pôrodnými asistentkami, pediatrami i ortodontistami.

Výsledky testov hovoria aj v prospech nového typu cumlíka NUK: 100% oslovených ortodontistov potvrdzuje, že nespôsobuje žiadne ťažkosti**, 95% detí tento cumlík rýchlo prijme*, 90% mamičiek jeho používanie odporúča* a 92% dojčiacich matiek potvrdzuje, že používanie cumlíka dojčenie nijako neovplyvňuje.

* Nezávislý prieskum trhu, 307 oslovených matiek, Nemecko 2017

** Nezávislý prieskum trhu, oslovených 50 ortodontistov, 50 pediatrov a 50 pôrodných asistentiek, Nemecko 2017

Podobné produkty

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: