• 1 z 3
 

NUK FC Fľaša Sports Cup - Chameleon 450 ml

 

Fľaša s nekvapkajúcim push-pull náustkom s motívom meniacim farbu pre deti od 2 rokov

7,29 €
Kategória Fľaše, Hrnčeky
Zvoľte variant
NUK FC Láhev Sports Cup Chameleon 450 ml chameleon Farba: Zelená Skladom 7,29 €
   
NUK FC Láhev Sports Cup Chameleon 450 ml páv Farba: Růžová Skladom 7,29 €
   
 
  • Interaktívny motív fľaštičky – mení farbu jemným trením či vplyvom teplého nápoja
  • Nekvapkajúci mäkký silikónový push-pull náustok pre ľahké otváranie a zatváranie
  • S priehľadným ochranným viečkom a praktickým klipom
  • Fľaštička je vyrobená z odolného a ľahkého materiálu (PP) s objemom 450 ml, neobsahuje BPA
  • Kompatibilný s príslušenstvom pre fľaštičky radu NUK First Choice

Fľaštička NUK Sports s efektom chameleón mení farbu! A tiež spôsob, akým dieťa pije

Je to zábava! Teraz je tu niečo, čo robí pitie ešte zábavnejšie! Fľaštička NUK Sports s efektom chameleón nadchne deti, pretože motív na fľaštičke mení farbu, keď sa povrch zahreje alebo schladí. Ťažko tomu uveriť! Vaši maličkí ju nebudú chcieť dať z ruky.

Či už vo vani alebo pri pití čaju alebo pri hre s kockami ľadu – kedykoľvek sa fľaštička výrazne ohreje alebo ochladí, zažijete efekt zmeny farby. Ako? Motívy na fľaštičke NUK s efektom chameleón sú citlivé na zmenu teploty. Farba zmizne alebo sa objaví, kedykoľvek sa fľaštička zahreje alebo ochladí. Pri izbovej teplote tento efekt môžu spôsobiť aj teplé ruky. Na zimnej prechádzke môžete zmeniť farbu teplým čajom. Vo vani je zábavné sledovať, ako sa farba mení vplyvom kociek ľadu alebo prúdu studenej vody. Fantázii sa medze nekladú. A keď je fľaštička zábavná, stane sa aj samotné pitie z tejto fľaštičky zábavnejším, a to úplne prirodzeným a veselým spôsobom.

Fľaštička NUK Sports

Fľaštička NUK Sports má objem 450 ml a vďaka svojim skvelým motívom je báječným spoločníkom pre šport aj hru. Vďaka praktickému push-pull pítku ide fľaštička ľahko otvoriť aj zavrieť. Je vyrobené z priehľadného silikónu, ktorý je obzvlášť odolný a hygienický, preto je možné náustok umývať v umývačke riadu. Vďaka praktickému klipu je možné fľaštičku pripevniť napríklad na batoh, aby aktívne deti mohli mať obe ruky voľné na hranie.

Fľaštička je vyrobená z odolného polypropylénu (PP), ktorý neobsahuje BPA, a je možné ju použiť so všetkým príslušenstvom z radu NUK First Choice. Dopĺňa osvedčený rad NUK First Choice a je riešením pre skutočne smädné, aktívne deti.

Fľaštička NUK Sports dokáže držať krok s väčšími deťmi smädnými po dobrodružstve!

Podobné produkty

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: