Akcia Zväčšiť
  • 1 z 6
 

NUK súprava riadu Mickey

 

Tanier, vidlička, lyžička a hrnček s Disney motívom Mickeyho v darčekovej krabičke

Dostupnosť Skladom
10,59 €
   
Kategória Fľaše, Hrnčeky
 

Svetoznáme Disney postavičky Mickey Mouse a Minnie sprevádzajú našich najmenších v ich každodennom kúzelnom živote. Klasické moderné vzory zdobia obľúbené výrobky NUK a potešia malých aj veľkých fanúšikov Disneyho rozprávok. Ponorte sa do jedinečného sveta Mickeyho a Minnie!

  • Súprava obsahuje tanier, vidličku, lyžičku a hrnček s TPE základňou pre lepšiu stabilitu
  • Vďaka širšiemu okraju sa tanierik ľahko drží a ľahko sa z neho naberá lyžičkou
  • Príbor so širokou rukoväťou a zaoblenými hranami a hrotmi
  • Vhodné do mikrovlnnej rúry a umývačky riadu, vysoko kvalitný polypropylén a TPE, neobsahuje BPA
  • Atraktívna darčeková krabička NUK
  • Vhodná pre deti od 9 mesiacov

Sada riadu NUK Disney Mickey: ideálne riešenie, keď sa deti učia samy jesť

Cvičenie robí majstra - to platí aj v prípade, keď sa naši najmenší učia jesť. Keď dieťa chce jesť a piť samo bez pomoci, pomaly končí doba kŕmenia. Na uľahčenie procesu a odstránenie počiatočných obáv je možné odporučiť sadu riadu NUK Disney Mickey s premyslenými tvarmi a užitočnými funkciami, ktorá pomáha dieťaťu naučiť sa jesť a piť.

Súčasťou sady je hlboký tanier s rozšíreným okrajom, ktorý uľahčuje naberanie lyžičkou a ktorý ľahko uchopí aj malé detské ručičky. Rovnako ako tanier na učenie, aj hrnček má TPE základňu, ktorá zaručuje stabilitu. Pokiaľ teda dôjde k experimentovaniu a zdolávaniu neznámeho, nič sa nemôže pokaziť. Samozrejme nesmie chýbať ani správny príbor. Aby bolo používanie lyžičky a vidličky jednoduché a bezpečné, príbor má široké rukoväte, ktoré sa ľahko držia, a má zaoblené hrany a hroty. Učenie sa jesť sa tak stane detskou hrou!

Stretnutie s Mickey Mousom - so sadou riadu NUK

Sada riadu NUK si vás získa nielen svojou funkčnosťou, ale aj svojim vzhľadom: roztomilý a farebný dizajn s motívmi Mickey Mouse zaručí, že učenie sa jesť a piť je pre deti ešte zábavnejšie a otvára tak cestu k hravému objavovaniu sveta rôznych jedál. Či už ide o raňajky, obed alebo večeru, obľúbená a veselá Disney postavička sa pri každom jedle preukáže ako skvelý partner.

Súprava riadu NUK Disney Mickey - vhodná do mikrovlnnej rúry aj do umývačky riadu

Keď sú malé bruška hladné, musia sa ísť rýchlo na vec. Tanier aj hrnček sú vynikajúce na ohrev jedla v mikrovlnnej rúre. Jedlo sa dá rýchlo servírovať, bruška sú plné a deti sa môžu ísť zase hrať alebo si chvíľku zdriemnuť – to znamená, že aj ostatní si môžu ísť oddýchnuť! Všetky časti sady riadu NUK Disney Mickey je možné umývať v umývačke riadu, takže sú behom chvíľky pripravené na ďalšie použitie.

Podobné produkty

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: