Pampers Harmonie veľ. 1 - 180 ks (2-5 kg)

 

Vhodné pre bábätká s váhou 2-5 kg. Balíček obsahuje 180 ks plienok.

Dostupnosť Skladom
34,99 €
   
Kategória Jednorazové plienky
 

Plienky Pampers Harmonie sú vyrobené z prvotriednej bavlny, mäkkých rastlinných vlákien a iných starostlivo vyberaných materiálov, sú dermatologicky testované a šetrné k pokožke vášho dieťatka. Sú bez parfumácie, neobsahujú pleťové mlieko ani žiadnu z 26 látok klasifikovaných smernicou EÚ ako alergény. Pampers Harmónia tiež zaručujú až 12 hodín sucha. Plienka má tiež indikátor vlhkosti, ktorý zmení farbu vždy, keď je potrebné plienku vymeniť. Istota kvality, na ktorú sa rodičia môžu spoľahnúť.

Hebká povrchová vrstva z rotlinného materiálu - Hebká absorpčná povrchová vrstva s rastlinnými materiálmi odvádza vlhkosť a stolicu od pokožky dieťatka.

Prémiová bavlna - Vyrobené zo starostlivo vybranej prvotriednej bavlny.

12 hodín v suchu - Absorpčné jadro zadržuje vlhkosť a tak uchováva pokožku dieťatka suchú po dobu až 12 hodín.

Indikátor vlhkosti - Indikátor vlhkosti pri kontakte s močou zmodrie, čím vás informuje, že je čas vaše dieťatko prebaliť.

Hebké a pružné boky - Hebké a pružné upevňovacie pásky sa pohodlne prispôsobujú citlivému brušku vášho dieťatka.

Roztomilé obrázky - Výber z roztomilých obrázkov, ktoré sú v každom balení iné.

 

Zodpovedná výroba:

Nadýchaná buničina z udržateľných zdrojov - Absorpčné jadro našich plienok obsahuje buničinu zloženú z prírodných vlákien získavaných z dreva.

Obal je vyrobený z rastlinných materiálov - Obaly plienok Pampers Harmonie obsahujú materiály rastlinného pôvodu získavané z cukrovej trstiny.

Plienky sú 100% vyrobené pomocou obnoviteľnej elektriny - Pre výrobu našich plienok nakupujeme obnoviteľnú elektrinu, aby sme znížili ich ekologickú stopu.

Žiadny odpad z výroby - Žiadny odpad z výroby sa neposiela na skládky nebezpečného odpadu. 75 % odpadu z našej výroby sa recykluje.

Podobné produkty

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: