Pampers Pants veľ. 5 - 96 ks (12-17 kg)

 

Vhodné pre deti s váhou 12-17 kg. Box obsahuje 96 ks plienkových nohavičiek.

Dostupnosť Skladom
26,89 €
   
Kategória Pampers
 

Plienkové nohavičky Pampers navrhnuté pre aktívne deti sú perfektné, keď sú deti zvedavé a pri prebaľovaní sa vám stále otáčajú alebo plazí preč, pretože ich nemusíte zapínať, alebo keď ich chcete začať učiť chodiť na nočník a zvykať si na spodnú bielizeň. Plienkové nohavičky s pohodlným pružným pásom pre 12-hodinový pocit sucha sa ľahko naťahujú a poskytujú deťom slobodu a pohodlie. Absorpčné kanáliky rýchlo odvádzajú tekutinu od pokožky do jadra plienky. Dvojité manžetky okolo nožičiek poskytujú skvelú ochranu proti pretečeniu.

Pružný pás po celom obvode nohavičiek - Perfektne sa prispôsobuje brušku bábätka.

Jednoduché obliekanie a vyzliekanie, aj keď je dieťatko v pohybe - Obliekajú sa jedným ťahom a pri vyzliekaní ich stačí roztrhnúť na bokoch. Aj likvidácia je jednoduchá, stačí plienkové nohavičky zrolovať a zaistiť ich opaskom.

Až 12hodinová úplná ochrana proti pretečeniu vďaka Vrecku Stop & Protect, supersbsorpčnému jadru a dvojitým manžetkám okolo nožičiek - Vrecko pomáha predchádzať pretečeniu vzadu a manžetky predchádzajú pretečeniu okolo nožičiek. Jadro okamžite absorbuje tekutinu a odvávi ju ďaleko od pokožky bábätka.

Podobné produkty

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: