Pampers Premium Care pants 4 maxi (9-15 kg) - 38 ks

 

Vhodné pre deti s váhou 9-15 kg. Balíček obsahuje 38 ks plienkových nohavičiek.

Dostupnosť Skladom
18,35 €
   
Kategória Pampers
 

Plienkové nohavičky s pohodlným širokým pásom pre 12hodinový pocit sucha sa ľahko naťahujú a poskytujú deťom slobodu a pohodlie. Absorpčné kanáliky rýchlo odvádzajú tekutinu od pokožky do jadra plienky. Pružné dvojité manžetky okolo nožičiek poskytujú skvelú ochranu proti pretečeniu. Vďaka hebkému povrchu plienky bude zadoček dieťaťa ako v perinke.

Najlepšie pohodlie a ochrana od Pampers vďaka super hebkým a pružným materiálom - 360° ochrana a pohodlie. Super hebké a pružné materiály sa prispôsobujú telíčku vášho dieťatka a pomáhajú tak predchádzať pretečeniu.

Jednoduché obliekanie a vyzliekanie, aj keď je dieťatko v pohybe - Obliekajú sa jedným ťahom a pri vyzliekaní ich stačí roztrhnúť na bokoch. Aj likvidácia je jednoduchá, stačí plienkové nohavičky zrolovať a zaistiť ich opaskom.

Až 12hodinová úplná ochrana proti pretečeniu vďaka Vrecku Stop & Protect, supersbsorpčnému jadru a dvojitým manžetkám okolo nožičiek - Vrecko pomáha predchádzať pretečeniu vzadu a manžetky predchádzajú pretečeniu okolo nožičiek. Jadro okamžite absorbuje tekutinu a odvávi ju ďaleko od pokožky bábätka.

 

Podobné produkty

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: