• 1 z 2
 

Prírodný čistiaci osviežovač vzduchu ATTITUDE Baby leaves s vôňou hruškovej šťavy - 227 g

 

Hypoalergický osviežovač vzduchu s vôňou hruškovej šťavy

Dostupnosť Skladom
6,49 €
   
Kategória Domácnosť
 

Vedeli ste, že deti strávia až 16 hodín denne vo svojej izbičke? Vzduch v tejto miestnosti by tak mal byť čo najčistejší. Umelé vône a parfumy môžu obsahovať až 100 chemických zlúčenín a môžu tak mať negatívny dopad na naše zdravie.

Čistiaci osviežovač vzduchu ATTITUDE Baby leaves využíva len tie najčistejšie a najšetrnejšie zložky a prináša tak bezstarostný spôsob osvieženia a prečistenia vzduchu v našich izbách, kúpeľniach, skriniach, alebo kdekoľvek je nám príjemné.

Dokáže nielen osviežiť, ale aj vyčistiť vzduch, a to vďaka filtru z prírodného aktívneho uhlia, ktorý pohlcuje nepríjemné pachy a látky znečisťujúce ovzdušie.

Vyrobený z prírodných zdrojov, ekologický a hypoalergénny. Vydrží až 3 mesiace, v závislosti od veľkosti miestnosti. Úžasná jemná vôňa hruškovej šťavy z prírodných zdrojov.

Výhody:

  • Všetky produkty ATTITUDE sú bez živočíšnych zložiek, netestované na zvieratách. ATTITUDE je členom programu PETA („People for the Ethical Treatment of Animals“), čo je najväčšia nezisková organizácia bojujúca za práva zvierat na svete.
  • Neprítomnosť škodlivých látok je testovaná nezávislým laboratóriom.
  • Na výrobu produktov ATTITUDE sú použité 100% obnoviteľné zdroje energie.
  • 100% recyklovateľný obal.
  • Vo výrobkoch ATTITUDE nájdete len zložky šetrné k nášmu zdraviu („worry-free ingredients“), a to bez kompromisov.

Podobné produkty

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: