Prostriedok na umývanie riadu ATTITUDE pre deti bez vône - 700 ml

 

Umývací prostriedok bez vône na detský riad a fľaštičky

Dostupnosť Skladom
5,35 €
   
Kategória Domácnosť
 

Prostriedok na riad ATTITUDE s NATURE+ technológiou inšpirovala sila prírody a vedy; berie ohľad na zdravie vašej rodiny i celú planétu.

Je vyrobený z vysoko účinných rastlinných prísad, ktoré vďaka svojej čistiacej a osviežujúcej sile rozžiaria váš riad.

Veľmi účinný prírodný prípravok na umývanie riadu, ktorý bol vyvinutý špeciálne na čistenie detských lahvičiek od mlieka, cumlíkov, hrnčekov s náustkom, súčasťou na odsávačku mlieka a pod. Skvele funguje na riad celej rodiny, dokáže odstrániť aj mastnotu a pripáleniny. Je bez vône.

Prípravok na riad obsahuje len hypoalergénne zložky. Výrobca podrobil produkty rozsiahlemu testovaniu za účelom odstránenia všetkých bežných alergénov zo zloženia produktov. Prípravok je veľmi šetrný aj k vašej pokožke, ktorá zostane hebká.

Obsahuje rastlinný výťažok saponín, ktorý má prirodzené penivé a čistiace vlastnosti. Vyrobený z prírodných zdrojov a ekologický. Obsahuje viac ako 95 % biologicky rozložiteľných zložiek.

Výhody:

  • certifikáciu EcoLogo, ktorá ide ruka v ruke so záväzkom značky ATTITUDE šetrnosti k životnému prostrediu. Certifikácia súčasne zaručuje, že takto označené prípravky pre domácnosť boli podrobené prísnym vedeckým testom a/alebo vyčerpávajúcej kontrole tak, aby vyhoveli prísnym normám ekologickej šetrnosti tretích strán.
  • Neprítomnosť škodlivých látok (ako napr. fosfátov, optických rozjasňovačov, farbív) je testovaná nezávislým laboratóriom.
  • Všetky produkty ATTITUDE sú bez živočíšnych zložiek, netestované na zvieratách. ATTITUDE je členom programu PETA („People for the Ethical Treatment of Animals“), čo je najväčšia nezisková organizácia bojujúca za práva zvierat na svete.
  • Na výrobu produktov ATTITUDE sú použité 100% obnoviteľné zdroje energie.
  • 100% recyklovateľný obal.
  • Vo výrobkoch ATTITUDE nájdete len zložky šetrné k nášmu zdraviu („worry-free ingredients“), a to bez kompromisov.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: