Čistiaci prostriedok na detské povrchy/hračky ATTITUDE bez vône s rozprašovačom - 800 ml

 

Hypoalergénny čistiaci prostriedok bez vône na všetky typy povrchov

Dostupnosť Skladom
6,09 €
   
Kategória Domácnosť
 

Čistič na hračky ATTITUDE s NATURE+ technológiou inšpirovala sila prírody a vedy; berie ohľad na zdravie vašich detí aj celú planétu.

Čistiaci prostriedok špeciálne určený na čistenie detských hračiek a iných detských povrchov je možné využívať ako univerzálny čistiaci prostriedok pre celú domácnosť. Vhodný na všetky typy povrchov.

Čistiaci prostriedok obsahuje len hypoalergénne zložky. Výrobca podrobil produkty rozsiahlemu testovaniu za účelom odstránenia všetkých bežných alergénov zo zloženia produktov.

Je vyrobený z vysoko účinných rastlinných prísad. Obsahuje rastlinný výťažok saponín, ktorý má prirodzené penivé a čistiace vlastnosti.

Použitie je úplne jednoduché, povrch stačí nasprejovať a potom zotrieť.

Výhody:

  • certifikáciu EcoLogo, ktorá ide ruka v ruke so záväzkom značky ATTITUDE šetrnosti k životnému prostrediu. Certifikácia súčasne zaručuje, že takto označené prípravky pre domácnosť boli podrobené prísnym vedeckým testom a/alebo vyčerpávajúcej kontrole tak, aby vyhoveli prísnym normám ekologickej šetrnosti tretích strán.
  • Neprítomnosť škodlivých látok (ako napr. fosfátov, optických rozjasňovačov, farbív) je testovaná nezávislým laboratóriom.
  • Všetky produkty ATTITUDE sú bez živočíšnych zložiek, netestované na zvieratách. ATTITUDE je členom programu PETA („People for the Ethical Treatment of Animals“), čo je najväčšia nezisková organizácia bojujúca za práva zvierat na svete.
  • Na výrobu produktov ATTITUDE sú použité 100% obnoviteľné zdroje energie.
  • 100% recyklovateľný obal.

Podobné produkty

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: