Pyžamové pantsy Pampers pre dievčatá 8-12 rokov - 54 ks (27-43 kg)

 

Mesačné balenie ninja pantsov

Vhodné pre dievčatká s váhou 27-43 kg. Balenie obsahuje 6 balíčkov po 9ks (54 ks) plienkových pyžamových nohavičiek so srdiečkami.

Dostupnosť Skladom
29,75 €
   
Kategória Pyžamové nohavičky
 

Nedaj nočným nehodám šancu a vyskoč z postele ako ninja!

Pyžamové plienkové nohavičky s pohodlným pružným širokým pásom pre 12h pocit sucha sa ľahko naťahujú a poskytujú deťom slobodu a pohodlie. Absorpčné kanáliky okamžite absorbujú tekutinu od pokožky do jadra plienky. Na pohľad aj na dotyk dokonale pripomínajú spodnú bielizeň, čo deťom zvyšuje sebavedomie. Materiál QuietCloth navyše nevydáva nadmerné šuštivé zvuky, čo deťom pomôže v pokojnom spánku a tichom, nenápadnom nosení. Bez parfumov.

Ochrana pred pretečením po celú noc - Postav sa nočným nehodám čelom a prebúdzaj sa so sebavedomím.

Technológie okamžitej absorpcie od Ninjamas - Okamžite absorbujú vlhkosť.

360° pas Formfit - Sú pružné, aby starším deťom čo najlepšie padli ako naozajstné spodné prádlo, pre pohodlné a diskrétne nosenie.

Materiál QuietCloth - Minimalizuje šustivý zvuk pre diskrétne nosenie.

Nemusia slúžiť iba ako pyžamové nohavičky, ale aj deťom, ktoré majú oslabené telíčko nejakou chorobou (virózou) a jednoducho to na záchod počas choroby nestíhajú, alebo sa ešte dokonale nenaučili použiť wc, alebo im sú len klasické pantsy malé. Dôvody pre ich potrebu môžu byť rôzne, dajte však deťom pocit sebavedomia a istoty, že sa nehneváte a že s týmito ninja nohavičkami to nikto ani nespozná, že ich majú.

Podobné produkty

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: