Rexona deostick - Invisible Pure (40 ml)

 

Zahalí vás do iskrivej vône jabĺk a hrušiek

Dostupnosť Skladom
3,19 €
   
Kategória dámske
 

Tuhý antiperspirant, ktorý zaručuje 48-hodinovú ochranu proti poteniu a pachu. Nemusíte sa báť ani o svoje oblečenie, špeciálne zloženie nezanechá na čiernych ani bielych látkach žiadne viditeľné stopy. Má iskrivú vôňu jabĺk a hrušiek a samozrejme nesmie chýbať technológia Motionsense™.

Technológia motionsense™ ťa udrží sviežu pri každom pohybe. Exkluzívna prelomová a patentovaná technológia Rexona. Obsahuje mikrokapsule, ktoré bezprostredne reagujú na pohyb. Mikrokapsule sa po aplikácii usadzujú na povrchu pokožky. Vplyvom trenia pri pohybe kapsule v podpazuší praskajú a uvoľňujú okamžitú ochranu a sviežosť. U bežných deodorantov a antiperspirantov vôňa a ochrana v priebehu dňa slabne, pretože sa prípravok pôsobením telesnej teploty a potu odparuje. Motionsense™ je jedinečná technológia antiperspirantov Rexona, ktorá po celý deň priamo reaguje na pohyb. Priebežne uvoľňuje ďalšie dávky sviežosti a ty tak môžeš deň stráviť aktívnejšie.

Vlastnosti: predchádza vzniku žltých škvŕn, nezanecháva biele stopy, 48-hodinová ochrana proti potu a pachu, svieža vôňa

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: