Novinka Zväčšiť
  • 1 z 2
 

Beggs Mliečna ryžová banánová kaša (200 g)

 

Banánová mliečna kaša vhodná od ukončeného 6. mesiaca

Dostupnosť Skladom
3,29 €
   
Kategória Mliečne kaše
 

Obilninu v tejto bezlepkovej kaši zastupuje ryža, ktorá pre svoju neutrálnu chuť dá vyniknúť prirodzenej sladkastej chuti banánu a plnotučného mlieka. Vďaka tejto lahodnej kombinácii si ju Vaše dieťatko okamžite zamiluje. Navyše je obohatená o vitamín D a vápnik, ktoré sú potrebné pre normálny rast a vývoj kostí u detí. Do kaše tiež pridali vitamín A, ktorý spoločne s vitamínom D prispieva k normálnej funkcii imunitného systému. Obilný príkrm pre dojčatá a malé deti od ukončeného 6.mesiaca, v prášku. Potravina pre zvláštnu výživu. Balenie obsahuje cca 6-7 porcií.

Jej príprava je rozprávkovo jednoduchá. Kašu môžete svojmu dieťatku podávať v ktorúkoľvek dennú dobu, odporúčame však vždy pripraviť čerstvú. Stačí ju iba zaliať vodou, premiešať, skontrolovať teplotu a je hotovo!

  • Od ukončeného 6. mesiaca
  • S vitamínmi A, B1, D
  • S vápnikom
  • S plnotučným mliekom
  • Bez pridaných cukrov (obsahuje prirodzene sa vyskytujúce cukry)
  • Bez palmového oleja

Zloženie: ryžová múka (42 %), sušené plnotučné MLIEKO (27 %), maltodextrín, banánové vločky (8 %), uhličitan vápenatý, prírodná aróma, tiamínhydrochlorid (vitamín B1), retinylacetát (vitamín A), cholekalciferol (vitamín D). Bezgluténový. Alergény sú vyznačené VEĽKÝMI PÍSMENAMI. Zloženie sa vzťahuje na sušený stav potraviny.

Príprava: Do misky pridajte 110 ml čerstvo prevarenej vody a následne schladené na teplotu cca 40-50 °C. Potom pridajte 30 g (5-6 polievkových lyžíc) kaše a premiešajte. Hustotu kaše môžete podľa potreby upraviť pridaním vody či prášku. Pred podávaním skontrolujte teplotu kaše. Nedojedenú kašu znovu nepodávajte.

Podobné produkty

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: