Dada Extra Care vlhčené obrúsky Ultra sensitive - 64 ks

 

Vlhčené obrúsky Dada zo 100% bavlny s výťažkom z harmančeka bez vône pre dojčatá s citlivou pokožkou. V balení s viečkom je 64 ks obrúskov.

Dostupnosť Skladom
1,59 €
   
Kategória Vlhčené obrúsky
 

Bavlnené obrúsky Dada Ultra sensitive pre citlivú pokožku poskytujú vášmu dieťaťu jemnú a účinnú starostlivosť. Obrúsky poskytujú pocit hydratácie pokožky, chráni oblasť zadku pred podráždením a podporujú jej prirodzenú mikroflóru. Obrúsky sú zo 100% z bavlny, kedy k samotnej výrobe bola použitá iba prírodné bavlnené vlákna, ktoré sú 100% biologicky odbúrateľné.

Vďaka prirodzeným vlastnostiam bavlny sú obrúsky neporovnateľne savé. V záujme trvalo udržateľného rozvoja vyrába bavlnené vlákno iba z nespracovaných vlákien získaných v prvých fázach procesu výroby textilu.

Prírodné netkaná textília môže obsahovať stopové množstvá organických rastlinných častíc. Hydratačná tekutina obrúskov obsahuje olivový olej, výťažok z harmančeka a alantoín. Zvlhčovacie tekutina obsahuje 98% vody. Voda použitá na výrobu vlhčených obrúskov prechádza štvornásobným filtračným procesom, vďaka ktorému je mäkká, ultra čistá, bez organických a anorganických nečistôt, vrátane ťažkých kovov, chlóru a zápachu.

Obal výrobku je 100% recyklovateľný.

Podobné produkty

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: