Detské telové mydlo a šampón (2v1) ATTITUDE Little leaves s vôňou vanilky a hrušky - 473 ml

 

Kombinácia šampónu a telového mydla s vôňou vanilky a hrušky

Dostupnosť Skladom
9,35 €
   
Kategória Kozmetika pre deti
 

Prírodný, certifikovaný, hypoalergénny a dermatologicky testovaný šampón a telové mydlo pre deti v jednom s prekrásnou vôňou hruškovej šťavy s vanilkou, ktorá iste poteší čuchové bunky nielen vašich detí. Kombinácia šampónu a telového mydla uľahčí čas kúpania. V ekologickom takmer pol litrovom balení.

Šampón a telové mydlo ATTITUDE je obohatené o výťažky z listu čučoriedky a semien moringy. Listy čučoriedky sú bohaté na vitamíny a minerály a sú známe pre ich upokojujúce a ochranné vlastnosti. Semená moringy obsahujú veľké množstvo vitamínov, minerálov a proteínov. Úžasná aktívna zložka týchto semien zamedzuje vstrebávaniu škodlivín z ovzdušia a ďalších poškodzujúcich vonkajších vplyvov. Ideálna pre deti ako prirodzená ochrana pre ich jemnú a citlivú pokožku.

Výhody:

  • Šampón a mydlo 2v1 vyrobené z prírodných, rastlinných a minerálnych ingrediencií.
  • Obsahuje výťažok z listov čučoriedok a moringy, známy svojimi pozoruhodnými upokojujúcimi, ochrannými a antioxidačnými vlastnosťami.
  • Hypoalergénny a dermatologicky testovaný: ideálny na jemnú pokožku a vlasy vášho dieťaťa.
  • Bez umelých vôní: obsahuje upokojujúcu vôňu vanilky a hrušky.
  • Certifikácia EWG a ECOLOGO: udržateľný a biologicky odbúrateľný šampón a mydlo pre deti.
  • Certifikácia PETA: vegánsky a netestovaný na zvieratách.
  • Bez potenciálne škodlivých konzervačných látok, ako sú fenoxyetanol, parabény, formaldehyd alebo uvoľňovače formaldehydu, benzylalkohol a MIT.
  • Bez laurethsulfátu sodného (SLES), laurylsulfátu sodného (SLS) a PEG (ako je PEG-100 stearát a PEG-40 hydrogenovaný ricínový olej), ktoré obsahujú chemikálie spôsobujúce rakovinu, ako je 1,4-dioxán a etylénoxid podľa k IARC.

Podobné produkty

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: