• 1 z 3
 

Good Gout BIO Sušienky farby & tvary (80g)

 

Hravé sušienky vhodné od ukončeného 10. mesiaca

Dostupnosť Skladom
5,25 €
   
Kategória Chrumkadlá
 

Tak toto je lahôdka! A nielen pre bruško. Napomáha totiž aj rozvoju drobca. Za mamičku žlté koliesko, za otecka zelený trojuholník... A nemusíte mať obavy. Aj keď sú sušienky farebné, môžu za to len prírodné ovocné a zeleninové šťavy. A to je predsa úžasné, keď viete, že je jedlo zábava, a hoci deťom doprajete nejakú maškrtu, máte čisté svedomie. Sušienky sme vyvinuli v spolupráci s expertom na Montessoriovskú výučbu a držali sa jej motta „Pomôž mi, aby som to dokázal sám“. Pomôžete aj vy vašim drobcom? V krabičke nájdete štyri sáčky a v každom sáčku jednu farbu sušienok (4 x 20 g).

Určené od ukončeného 10. mesiaca, na žuvanie. Potravina na zvláštnu výživu – potravina na obilnú výživu dojčiat a malých detí. Pečené.

Je vaše dieťa pripravené na chrumkanie? Aj keď dieťa o niekoľko centimetrov povyrástlo, neznamená to, že je schopné jesť ako dospelý! Odporúčame vám, aby ste mu dali sušienky, iba ak už vie sedieť na vysokej detskej stoličke, je zvyknuté jesť chlieb a jedlá obsahujúce kúsky a má aspoň dva zuby. Je tiež nevyhnutné, aby vaše dieťa sedelo vzpriamene.

Zloženie:

Zelené sušienky: 61,8 % bio pšeničnej múky, 20,2 % bio koncentrát hroznovej šťavy, 10,1 % bio slnečnicový olej, 4 % bio tekvicového a bio jablčného koncentrátu, 2,7 % organického koncentrátu spiruliny, 0,7 % bio bazalky, 0,5 % bio prostriedku (hydrogénuhličitan sodný), vitamín B1.

Žlté sušienky: 64,4 % bio pšeničnej múky, 21,8 % bio koncentrovaná hroznová šťava, 10,5 % bio slnečnicový olej, 2,8 % bio mrkvy, bio tekvica a bio jablkového koncentrátu, 0,5 % kypriacej látky (hydrogénuhličitan sodný), 0,03 % bio pomarančového esenciálneho oleja, vitamín B1.

Ružové sušienky: 62,7 % bio pšeničnej múky, 22,6 % bio koncentrovaná hroznová šťava, 10,3 % bio slnečnicový olej, 2,7 % bio malinový prášok, 1,2 % bio červená repa a bio mrkvový koncentrát, 0,5 % kypriaca látka (hydrogénuhličitan sodný), vitamín B1.

Fialové sušienky: 64,3 % bio pšeničnej múky, 18,8 % bio koncentrovaná hroznová šťava, 10,5 % bio slnečnicový olej, 5,6 % bio koncentrovaná čučoriedková šťava, 0,5 % kypčiaca látka (hydrogénuhličitan sodný), 0,3 % bio mrkvy a bio čučoriedkového koncentrátu, vitamín B1.

Obsahuje lepok. Alergény sú označené tučným písmom.

Podobné produkty

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: