• 1 z 2
 

Good Gout BIO Citrónové zvieratká (80 g)

 

Sušienky v tvare zvieratiek s príchuťou citróna vhodné od ukončeného 10. mesiaca

Dostupnosť Skladom
4,79 €
   
Kategória Chrumkadlá
 

Od michelinských šéfkuchárov a odborníkov na výživu

Všetky ekologické zvieratá dobrého Gooda v tvare ohrozených zvierat sú vhodné pre malé ručičky vašich detí. Ide najmä o prvé detské sušienky k jedlu, práve keď rastú zúbky, obvykle medzi 10. a 12. mesiacmi. A rovnako tak v Good Gout predstavujeme príchute bez toho, aby si vaše deti zvykali na príliš sladké chute. Všetky sušienky sú 100% bio, samozrejme! Sušienky s príchuťou citróna sú rozdelené do 4 vrecúšek po 5. sušienkach, ktoré sa krásne zmestia do kabelky a ľahko sa môžu stať aj skvelou ľahkou dobrôtkou do batôžkov na detské výlety.

Určené od ukončeného 10. mesiaca, na žuvanie. Potravina pre zvláštnu výživu – potravina pre obilnú výživu dojčiat a malých detí. Pečené.

Je vaše dieťa pripravené na chrumkanie? Aj keď dieťa o niekoľko centimetrov povyrástlo, neznamená to, že je schopné jesť ako dospelý! Odporúčame vám, aby ste mu dali citrónové zvieratká, iba ak už vie sedieť na vysokej detskej stoličke, je zvyknuté jesť chlieb a jedla obsahujúce kúsky a má aspoň dva zuby. Je tiež nevyhnutné, aby vaše dieťa sedelo vzpriamene.

Zloženie: 65,6 % bio pšeničná múka, 23,1 % bio koncentrát hroznovej šťavy, 10,7 % bio slnečnicový olej, 0,5% kypriace látky: hydrogénuhličitan sodný (E500ii), 0,1 % esenciálny olej z bio citróna, vitamín B1. Obsahuje lepok. Môže obsahovať stopy orechov (lieskové orechy, mandle) a vajec.

Podobné produkty

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: